سرویس کار موتورخانه شوفاژ | موتورخانه بخش حیاتی و اصلی سیستم موتورخانه شوفاژ خانه شماست. البته این شاهرگ مهم جریان گرمایش منزل، گاهی هم به تعمیرات و سرویس دوره ای و یا موردی نیاز دارد و شما لازم است که به یک سرویس کار موتورخانه شوفاژ مراجعه کنید. به خاطر هزینه‌های نسبتا بالای سرویس موتورخانه انتخاب کردن یک سرویس کار مناسب برای کارهای فنی یک الزام اساسی است. در این مقاله قصد داریم به بررسی معیارهای مهم برای انتخاب بهترین سرویس کار موتورخانه شوفاژ بپردازیم.

سرویس دوره ای موتورخانه شوفاژ

سرویس کار موتورخانه شوفاژ

موتورخانه یکی از اجزای فعال دائمی در هر خانه و ساختمانی است. فرقی هم نمی کند که تابستان باشد یا زمستان، آب گرم باید همیشه در دسترس ساکنان خانه باشد تا امورات زندگی به خوبی رفع شود. حفظ سلامت این جریان مهم در خانه نیازمند انجام سرویس و بازبینی‌های دوره ای و موردی توسط اساتید فن است. اگر شما هم قصد انجام سرویس دوره و یا موردی موتورخانه شوفاژ خودتان را دارید، بهتر است که این مقاله را تا انتها بخوانید، در این مقاله به مواردی اشاره کرده ایم که به شما کمک می‌کنید بهترین تعمیرکار و سرویسکار موتورخانه شوفاژ ساختمان خودتان را بیابید.

دانش فنی سرویس کار موتورخانه شوفاژ مهم است

درست است که تجربه‌های فنی حرف مهمی در زمینه کارهای فنی است؛ اما در کنار تجربه عملی داشتن دانش فنی نکته بسیار مهمی است.موتورخانه شوفاژ های امروزی بیشتر دیجیتالی شده اند و بر خلاف موتورخانه‌های تمام مکانیکی سابق بسیار پیشرفته هستند.

همچنین در موتورهای خانه‌های جدید اصول مهندسی ترمودینامیک و نیز تجهیزات مکاترونیک استفاده می‌شود ته به صورت بهینه دما و فشار آب در تمام مدار حفظ شود. این مسئله بر خلاف سیستم‌های ساده سنتی سبب شده است که سیستم‌های موتورخانه امروزی بسیار پیچیده باشند. برای آنکه بتوانید بهترین نتیجه را از کار سرویسکار موتورخانه شوفاژ خودتان دریافت کنید، دانش فنی او در زمینه این سری از تاسیسات بسیار مهم است.

دانش فنی می‌تواند از طریق آموزش‌های حرفه ای، مدارک تحصیلی و یا دوره‌های درون سازمانی به دست آمده باشد. مهم این است که سرویس کار موتورخانه شما دانش دقیق و فنی را از سیستم‌های به کار رفته در تاسیسات شما داشته باشد.

سرویس کار موتورخانه شوفاژ

تجربه فنی سرویس کار موتورخانه شوفاژ

از قدیم گفته که «کار هرکس نیست خرمن کوفتن، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن». کهنگی تجربه و آشنایی تجربی یک سرویسکار موتورخانه شوفاژ با تجهیزاتی که قرار است با آن‌ها سر و کار بزند بسیار مهم است.

همه ما داستان‌ها زیادی را از تجربه افراد متخصص و توانائی‌های فنی آن‌ها شنیده ام. تجربه جایگزینی ندارد. به خصوص اگر این تجربه فنی بر مبنای دانش فنی مرتبط و موضوعی باشد، شما به یک شخص درست مراجعه کرده اید.

مجرب بودن سرویس کار موتورخانه خودتان را از طرق مختلفی می‌توانید بفهمید، برخی از موارد آن به شرح زیر است:

  • شهرت وی در بازار؛
  • آشنائی همکاران و بزرگان بازار و اعتماد آن‌ها به کار او؛
  • مشتریانی که سابقا به او مراجعه کرده اند و از نتیجه کار سرویس وی راضی بوده اند؛
  • و دست آخر، از قدیم گفته اند «رنگ رخساره خبر می‌دهد از سر درون»، شمایل یک استادکار و نحوه سخن گفتن وکارش

برای آنکه بفهمید که یک سرویسکار موتورخانه شوفاژ چقدر حرفه ای است به چند چیز دقت کنید:

  • آیا ایمنی را رعایت می‌کند و به آن پایبند است؟
  • آیا محیط کار وی تمیز است؟ لباس کار مناسب و حرفه ای بر تن دارد؟
  • آیا ابزار آلات حرفه ای و مناسب برای هر مورد را به کار می‌برد؟
  • نحوه برقرار ارتباط با شما جطور است؟
  • آیا پرسش‌های مرتبط می‌پرسد و درباره کارها به درستی تحقیق می‌کند؟
  • آیا شنونده خوبی است و تمایلی به ثبت موضوعات دارد؟

یک سرویسکار موتورخانه شوفاژ حرفه ای همیشه نکات ایمنی را رعایت می‌کند. محیط کار او تمیز است، آشفتگی در لباس و محیط کار او وجود ندارد. ابزار آلات مناسب هر کاری را تهیه کرده است و به دقت با هر کدام از آن‌ها کار می‌کند. او شنونده خوبی است، درباره تمامی مشکلات پرسش می‌کند و در نهایت یک گزارش دقیق را در قالب فاکتور به شما ارائه می‌دهد. همچنین ممکن است که گزارش‌های دیگری را برای مراجعه‌های بعدی آماده کند تا مشکل شما زودتر رفع شود.

سرویس کار موتورخانه
موتورخانه

گواهینامه‌ها

به مانند تمامی مشاغل شریف و قابل تقدیر در جامعه ما، صنف سرویس کار موتورخانه شوفاژ نیز وجود دارد و تمامی شاغلان این حوزه باید پروانه کسب و یا پروانه فعالیت در زمینه سرویس و تعمیرات را داشته باشند.

البته پروانه فعالیت تنها پروانه ای نیست که یک سرویسکار موتورخانه شوفاژ باید داشته باشد. گاهی شرکت‌های مختلف مانند شرکت استاندارد، گاز، کارخانه‌های تولید کننده نیز گواهی نامه‌هایی را درباره گذران دوره، آموزش‌های حرفه ای، انجام فعالیت‌های نمایندگی و یا غیره را به فعالان این حوزه ارائه می‌کنند.

حتماً بررسی کنید که سرویس کار شما این مجوزها را داشته باشد. دقت کنید که هرچقدر هم فرد از نظر فنی مجرب باشد، اما اگر گواهینامه‌های حقوقی لازم را نداشته باشد، ممکن است برای شما مشکلاتی را ایجاد کند. این مشکلات هم در زمینه خسارت به تاسیسات و هم در زمینه مسائل مالی می‌توانند به وجود بیاید.

تحویل فاکتور کامل

چه کار سرویس به صورت خدمات باشد و یا ترکیبی از خدمات و ارائه کالا، ارائه فاکتور فعالیت از مهمترین عواملی است که باید به آن دقت داشته باشید. فاکتور یک تضمین برای متعهد بودن سرویسکار موتورخانه شوفاژ در برابر خدمات و کالاهائی است که در این فرایند استفاده کرده است.

فاکتور باید واضح، با توضیحات کامل، مهر و امضا و شماره اقتصادی باشد.

برخی از سرویسکاران و تعمیرکاران حرفه ای و مجرب، در کنار تحویل فاکتور به شما گزارش کاملی از آنچه که در موتورخانه انجام داده اند نیز تحویل می‌دهند که به آن‌ها و نفرات بعدی کمک می‌کند که بداند چه فعالیت‌هایی در موتورخانه انجام شده است.

ما در کنار شمائیم

به عنوان مجموعه ای که در زمینه موتورخانه شوفاژ سال‌ها فعالیت داشته ایم، این اطمینان را به شما می‌دهیم که تیم سرویس کار موتورخانه شوفاژ ما آماده اند تا برای هر سطح از تعمیراتی در کنار شما باشند. ما سعی کردیم که ترکیبی از دانش و علم، تجربه عملی و گواهینامه‌های معتبر را به شما ارائه کنیم. تا بتوانید با خیال راحت فعالیت تعمیرات و سرویس دوره ای موتورخانه شوفاژ خودتان را انجام دهیم. این کار شما را مطمئن می‌سازد که موتورخانه شوفاژ شما با بهترین شرایط و هزینه تعمیر خواهند شد و همیشه با یک تماس به بهترین مرکز تعمیرات موتورخانه شوفاژ متصل می‌شوید. کیفیت خدمات نه تنها شهرت ما، بلکه افتخار ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پر بازدیدترین ها

آخرین مقالات سایت

تماس با ما

09125173643

09125309074

keyboard_arrow_up
تماس سریع
مستقیماً با کارشناش بخش مورد نظر تماس بگیرید
واحد فروشPhone
واحد تعمیرات و نگهداریPhone
واحد پشتیبانیPhone
چت واتساپWhatsApp