تعمیر چیلر شرق تهران | اگر در شرق تهران هستید و چیلر شما نیاز به تعمیر دارد، بهترین و سریعترین راه حل تماس با متخصصان شرکت گروه مشاوران سانتیگراد است. کارشناسان و متخصصان ما آماده ارائه تمامی خدمات تعمیرات چیلر شرق تهران به شما عزیزان خواهند بود . سرویس و نگهداری چیلر شما برای عمر، عملکرد، دقت و ایمنی دستگاه ضروری است. اعزام فوری و بدون اتلاف وقت تکنسین به محل قرار گرفتن چیلر شما از خدمات شرکت ماست. تیم تکنسین ما ارائه دهنده تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات چیلر می باشد تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود.

خدمات کامل تعمیرات چیلر شرق تهران

اکثر مشکلات در تعمیرات چیلر شرق تهران را می توان با یک تماس تلفنی تشخیص داد. شرکت ما تمام جنبه های خدمات چیلر را پوشش می دهد تا علت اصلی خرابی شما را پیدا کنیم همچنین تمامی جنبه های چیلر توسط تکنسین های معتبر ما به طور کامل بازرسی می شود تا مشخص شود چه تعمیراتی نیاز است. تیم ما با پشتکار تلاش می کند تا چیلر را به وضعیت عملکرد مطلوب بازگرداند پس از تمیز کردن کامل، آزمایش شبیه‌سازی میدانی اطمینان حاصل می‌کند که چیلر به حالت اوج بازگردانده می‌شود.

چرا باید تعمیر چیلر شرق تهران را به ما بسپارید؟

ما شرکتی هستیم که سطح حرفه ای را که می توانید از یک پیمانکار تهویه مطبوع انتظار داشته باشید، هم از نظر کیفیت کار و هم از نظر ظاهر و نگرش خود، دوباره تعریف می کنیم. آن دسته از تکنسین های خدمات ما که در چیلرها تخصص دارند، آموزش های زیادی را گذرانده اند و مشکلات را در انواع چیلرها با موفقیت حل کرده اند.
تیم فنی ما با پشتکار برای تعمیر تمام قسمت های مهم چیلر از جمله تعمیر کمپرسور چیلر، تعمیر اواپراتور چیلر،تعمیر کندانسور چیلر، شارژ گاز و اسید شویی چیلر شما کار می کند. زمان تعمیر دستگاه معمولاً در سریعترین حالت ممکن است. اگر دستگاه چیلر شما نیاز به قطعات جدید داشته باشد، ما قطعات یدکی در انبار بزرگ خود داریم. ما می‌دانیم که راه‌اندازی کارآمد چیلر برای کسب‌وکار شما بسیار مهم است. ما متعهد هستیم که تعمیرات چیلر شرق تهران را در اسرع وقت انجام بدهیم و مهترین دلیل سپردن کار به شرکت گروه مشاوران سانتیگراد این است که ما می توانیم هر برندی تعمیر و راه اندازی مجدد کنیم.

روند سرویس چیلر شرق تهران

هنگامی که برای تعمیر چیلر شرق تهران با ما تماس می گیرید، ما یک قرار ملاقات را تنظیم می کنیم که برای شما مناسب باشد و سپس در واقع به موقع و در اسرع وقت طبق هماهنگی قبلی انجام شده در محل حاضر می شویم. ما سیستم شما را به دقت بررسی می کنیم تا علت مشکل را مشخص کنیم و سپس یک تعمیر هدفمند و موثر ارائه دهیم. ما با ضمانت رضایت 100 درصدی مفتخریم که در تعمیرات چیلر شرق تهران بهترین سرویس را ارائه می دهیم.

تعمیر چیلر با درک صحیح از نوع چیلری که قرار است تعمیر یا سرویس شود شروع می شود. این شامل چیلرهای هوا خنک یا آب خنک می شود. و در این دسته بندی ها انواع کمپرسورهای مختلفی وجود دارد مانند کمپرسور های اسکرو و اسکرال و پیستونی که هر کدام رند تعمیر مربوط به خود دارند.در ادامه مقاله مربوط به سرویس چیلر شرق تهران آنها را بررسی میکنیم. دانستن نوع و تناژ چیلر خود کمک می کند تا تیم ما خدمات تعمیر و سرویس بهتری ارائه دهند و تجربه بهتری برای شما داشته باشد.

تعمیرات چیلر در شرق تهران-

تعمیر چیلر هواخنک شرق تهران

در بحث چیلر ها و بخصوص تعمیرات چیلر شرق تهرانباید بدانید چیلرهای هوا خنک معمولاً در اندازه‌های 15 تن تا 500 تن هستند. آنها به عنوان چیلرهای پیچی یا اسکرال با سرعت متغیر عمل می کنند. کمپرسور نوع اسکرال متغیر رایج‌تر است و به نظر می‌رسد هر سال در نصب‌های جدیدی افزایش می‌یابد. چیلرهای اسکرو با سرعت متغیر از ظرفیت 150 تن تا 500 تن ارائه می شوند.

تعمیر و سرویس چیلر هوا خنک با تشخیص به موقع مشکل و تغییر فرکانس صدای حالت کاری چیلر آغاز می شود. توضیحات مشریان در مورد الگوهای رفتاری خاص، به ما کمک می کند تا دلیل مشکل پیش آمده برای چیلر و بهترین راه حل برای تعمیر چیلر هوا خنک شما را پیدا کنیم . ما سخت کار می کنیم تا عملکرد چیلر را با کمترین هزینه بازیابی کنیم.

وقتی صحبت از چیلرها می شود این موضوع مطرح است که بسیاری از چیلرهای هوا خنک که امروزه در حال کار کردن هستند در سری چیلرهای پیچی درایو با سرعت متغیر هستند. اینها برای نیازهای شغلی خاص و یا خنک کردن ساختمان ها و اداره ها سفارشی شده اند. این چیلرها مانند همه چیلرهای برای عملکرد و قابلیت اطمینان بهینه نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر و نگهداری مدل و تناژ خاص خود با ما تماس بگیرید.

هدف ما این است که به شما به عنوان مشتری خود درک کاملی از نحوه بهترین تعمیر یا سرویس چیلر هوا خنک خود ارائه دهیم. نصاب ها و سرویس دهندگان آموزش دیده و دارای گواهی شرکت ما تعمیرات چیلر شرق تهران شما را در اسرع وقت با کمترین هزینه تعمیر و راه اندازی می کنند.

تعمیرات چیلر آب خنک شرق تهران

چیلرهای آب خنک معمولا در اندازه های 125 تن تا 5500 تن هستند. کمپرسور آنها به صورت اسکرو با سرعت متغیر، اسکرال و گریز از مرکز عمل می کنند. گزینه های مبرد در مدل های R-410A، R-513A یا R-134a عرضه می شوند.با ما در ادامه مقاله تعمیرات چیلر شرق تهران همراه باشید.

تعمیر و سرویس چیلر با توضیحات مشتری در مورد اینکه الگوهای «رفتار» چیلر چگونه بوده است به ما کمک می کند تا بهترین گزینه تعمیر چیلر شما را بهتر درک کنیم. این نوع چیلر ها معمولا در موتور خانه و زیرزمین ساختمان قرار می گیرند و دارای برج خنک کن در محیط باز می باشند. ما تلاش می کنیم تا عملکرد چیلر را با کمترین هزینه بازیابی کنیم. وقتی تصمیم می‌گیرید چه کسی بیاید و چیلر شما را تعمیر یا سرویس کند، به متخصصان دارای گواهی شرکت ما اعتماد کنید تا کار را در اولین بار به درستی انجام دهند.

نحوه تعمیر چیلر

در فرآیند سرویس چیلر باید هدفمند عمل کرد این نوع تعمیرات به دو قسمت تقسیم می شود قسمت اول حفظ و مراقبت از قسمت های مختلف چیلر به جهت جلوگیری از خسارت های احتمالی بعدی است قسمت بعدی برای خارج سازی قسمت های معیوب است، تعمیرات چیلر معمولا هزینه های گزافی را برای مالکان بدنبال خواهد داشت. به این دلیل باید بهترین راه را برای کاهش هزینه ها، با استفاده از بررسی قسمت های مختلف چیلر در دوره های زمانی مشخص انجام داد.
خرابی های معمول در چیلر ها

چیلر ها ممکن است در اندازه و تناژ های مختلفی وجود داشته باشند ولی تقریبآ همه آن ها دچار خرابی های یک شکلی می شوند که تعمیرکار چیلر باید با تمام این خرابی ها آشنا باشد و تجربه کافی برای حل مشکلات را داشته باشد و به راحتی چیلر را تعمیر کند .در اینجا تعدادی از خرابی های متداول در چیلر ها را برای شما مشخص می کنیم که تعمیر کار چیلر باید به آنها مسلط باشد :

• بالا رفتن دمای چیلر از دمای معمول
• پایین رفتن دمای چیلر از دمای معمول
• یخ زدن اواپراتور چیلر
• آلارم دادن و اخطار دادن مرتب و یا پیوسته و یا برخی از مواقع بی دلیل ارور دادن
• تمام شدن شارژ گاز چیلر به علت نشتی
• کم شدن میزان روغن کمپرسور چیلر
• یکسان شدن میزان فشار دمش و مکش کمپرسور چیلر
• پایین بودن میزان فشار پمپ چیلر
• کار کردن پیوسته کمپرسور چیلر و خاموش نشدن آن
• گرفتگی فیلتر درایر خط لیکویید چیلر
• سوختن فن چیلر
• خرابی شیر برقی چیلر
• گرفتگی در سیکل برودت چیلر
• بالا بودن آمپر کمپرسور چیلر
• خرابی اکسپنشن ولو چیلر

سخن آخر

ما متخصصین شرکت گروه مشاوران سانتیگراد مفتخریم که با بیش از 20 سال تجربه و تخصص در زمینه تعمیرات سیستم های تهویه مطبوع و تبرید مثل تعمیر چیلر و در خدمت شما عزیزان باشیم. شرکت گروه مشاوران سانتیگراد در تمامی مناطق تهران خدمات رسانی می کند از جمله تعمیرات چیلر شرق تهران از آنجا که اولویت ما در شرکت گروه مشاوران سانتیگراد خدمات سریع به مشتریان است از این رو شعبات را در چند نقطه مختلف مثل تهران شرق و غرب و شمال تهران کرده ایم تا در کمترین زمان خدمات تعمیرات چیلر و شما عزیز را انجام دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پر بازدیدترین ها

آخرین مقالات سایت

تماس با ما

09125173643

09125309074

keyboard_arrow_up
تماس سریع
مستقیماً با کارشناش بخش مورد نظر تماس بگیرید
واحد فروشPhone
واحد تعمیرات و نگهداریPhone
واحد پشتیبانیPhone
چت واتساپWhatsApp