تعمیرات فن کویل غرب تهران | تعمیر مبدل های حرارتی یا فن کویل  باید به طور انحصاری به متخصصانی سپرده شود که تجربه زیادی در سرویس و نگهداری فن کویل دارند. کارمندان گروه مشاوران سانتیگراد در تعمیرات فن کویل غرب تهران، بدون مشکل و در کوتاه­ترین زمان ممکن کل طیف کار مورد نیاز را برای بازگرداندن عملکرد صحیح فن کویل شما، انجام می­دهند. ما تعمیر واحدهای فن کویل را توسط کارکنان خود مطابق با استانداردهای بین المللی و اروپایی انجام میدهیم. تعمیرات ما شامل طیف وسیعی از اقدامات حرفه ای با عیب­ یابی اولیه­ ی زیر است:

 • رادیاتور، از طریق مسیرهایی که مبرد در گردش است
 • یک فن که جریان هوا را به سطح دمای مطلوب پمپ می کند
 • سیستم های پیچیده ای که در آنها فن کویل برای اطمینان از جریان کامل جو ضروری است

عیب یابی فن کویل

تعمیرات فن کویل غرب تهران با گروه مشاوران سانتیگراد چه مزایایی دارد:

به منظور جلوگیری از بروز موقعیت‌های منفی، خرابی و سایر مشکلات، متخصصان سانتیگراد در تعمیرات فن کویل غرب تهران، به شما پیشنهاد می‌دهند که برای تعمیر و نگهداری واحدهای فن کویل خود با ما قرارداد ببندید. کارکنان شرکت ما به طور منظم بازرسی و پیشگیری از خرابی های احتمالی را انجام خواهند داد. ما بازیابی عملکرد عادی فن کویل و رویکرد حرفه‌ای آن را در هر مورد تضمین می‌کنیم و تعمیر و سرویس بی­ نقص فن کویل را اجرا می‌­کنیم.

ده­‌ها مشتری به ما اعتماد کرده ­اند و عملکرد بی­‌نقص تجهیزات تهویه هوا از جمله فن کویل خود را از طریق تعمیرات ما تجربه کرده ­اند. اگر در جست و جوی بهترین مرکز تعمیر فن کویل غرب تهران هستید می­توانید به گروه مشاوران سانتیگراد اعتماد کنید. پس از بازدید متخصصان ما، همه دستگاه­‌ها مانند ساعت، برای مدت طولانی و بدون کوچکترین خرابی کار می­‌کنند. تعمیر و نگهداری واحدهای فن کویل باید توسط متخصصانی انجام شود که تمام تفاوت­‌های ظریف چنین کاری را درک می‌­کنند. گروه مشاوران سانتیگراد تجربه قابل توجهی در این زمینه دارد. خدمات ما شامل تامین، نصب، راه­‌اندازی، تعمیر و نگهداری پیشگیرانه فن کویل است. می‌­توانید با شماره تلفن مندرج در سایت ما تماس بگیرید یا یک بار سفارش دهید یا قرارداد همکاری دائمی، منعقد کنید.

مراحل سرویس و تعمیر فن کویل:

 1. شناسایی آسیب قابل مشاهده (با استفاده از بازرسی بصری)
 2. بررسی، تمیز کردن، تعویض فیلترهای هوا و آب (در صورت لزوم)
 3. بررسی و تمیز کردن سیستم زه‌کشی
 4. کنترل عایق
 5. کنترل عملکرد تجهیزات الکتریکی
 6. بررسی فن و عنصر گرمایش

پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز بخوانید: علت روشن نشدن فن کویل

مزایای استفاده از خدمات سانتیگراد در تعمیر فن کویل غرب تهران:

فن کویل مقدار زیادی هوا را از طریق خود هدایت می‌کند. گرد و غبار و آلاینده­‌های مکانیکی کوچک روی سطح مبدل حرارتی می‌­نشیند. فن کویل مرطوب است و خاک مخلوط با رطوبتی که روی آن نشسته است، محیط خوبی برای رشد قارچ است. تحت تأثیر جریان هوا، قارچ در تمام اتاق پخش می‌­شود. تعمیر و نگهداری به موقع واحدهای فن کویل این اثر نامطلوب را از بین می­‌برد. انجام این مراحل سبب تمیز کردن و ضد عفونی عناصر سیستم می­‌شود.

تعمیر و نگهداری منظم واحدهای فن کویل خطر خرابی دستگاه را کاهش می‌­دهد، اما این خطر را به طور کامل از بین نمی‌برد. خرابی‌­های جدی مربوط به یک واحد فن کویل باید توسط متخصصان مربوطه انجام شود. بنابراین سرعت، کیفیت تعمیر و نصب بیشتر فن کویل ها از عوامل اصلی انتخاب شرکت خدماتی تعمیر فن کویل غرب تهران، است.

تعمیر کار فن کویل غرب تهران

فن کویل هر چند وقت یکبار باید سرویس شود؟

به منظور اطمینان از عملکرد بدون وقفه فن کویل و جلوگیری از خرابی و اختلال در عملکرد آن، رعایت دقیق فرکانس تعمیر و نگهداری فن کویل ضروری است. اعتماد به گروه مشاوران سانتیگراد در مرکز تعمیرات فن کویل غرب تهران، به شما کمک می­‌کند تا از هزینه­‌های غیر منتظره تعمیرات جلوگیری کنید. تعمیر فن کویل باید هر چهار ماه یکبار انجام شود. در طول نگهداری پیشگیرانه دستگاه، نشت احتمالی روغن و مایع از بین می­رود. همچنین افت فشار احتمالی و اختلالات در عملکرد سیستم الکتریکی حذف می­‌شود.

هر شش ماه یک بار، عیب‌یابی کامل سیستم انجام می­‌شود، سنسورها بررسی می­‌شوند، مایع موجود در سیستم تعویض می‌­شود و در صورت لزوم روغن تعویض می‌­شود. کیفیت روغن باید سالی یکبار بررسی شود. اگر این کار انجام نشود، موتور شروع به تجربه بارهای بحرانی می­‌کند که می­‌تواند منجر به خرابی آن شود. برای افزایش عملکرد واحدهای فن کویل، توصیه می­‌شود به طور سیستماتیک، تعمیر و نگهداری انجام شود که شامل تمیز کردن منظم مبدل های حرارتی و بسیاری از کارهای دیگر است.

تعمیرات فن کویل غرب تهران شامل چه خدماتی است؟

 • قیمت مناسب واحد برای تعمیر و نگهداری فن کویل
 • کار تعمیر و نگهداری پیشگیرانه
 • حفظ انبار قطعات یدکی
 • تخفیف برای سایر تعمیرات خارج از قرارداد خدمات
 • لیست معمولی کارهای تعمیر و نگهداری فن کویل
 • بازرسی بصری و تمیز کردن بدنه­‌ها
 • تمیز کردن (یا جایگزینی) فیلترهای هوا و آب
 • تمیز کردن سیستم زهکشی
 • اتصالات و گره‌­های برق‌­دار بررسی و کشیده می شوند
 • عیب‌­یابی موتور فن و بخاری برقی
 • بازرسی و تمیز کردن پروانه فن، حذف صدای افزایش یافته و ضربات در صورت وجود
 • بررسی وضعیت شیرهای قطع، شیرهای بالانس، شیرهای سه طرفه، عایق

تعمیرات فن کویل غرب تهران

نگهداری و تعمیر فن کویل غرب تهران شامل عیب یابی، تعویض فیلتر، نظافت سیستم، تعویض المان­‌های ضروری و بسیاری کارهای دیگر است. همه این مراحل در واقع ساده هستند، اما بهتر است آنها را به متخصصان این حوزه از جمله گروه مشاوران سانتیگراد، بسپارید. تمیز کردن، تعویض قطعه لازم و تعمیر واحدهای فن کویل، تضمینی برای عملکرد پایدار آنها برای مدت طولانی است. متخصصان مرکز تعمیرات فن کویل غرب تهران دارای تخصص بالا و تجربه غنی هستند که به آنها امکان می­‌دهد کارهایی با هر پیچیدگی و حجمی را در بالاترین سطح انجام دهند. تعمیر فن کویل غرب تهران در سطح حرفه ای انجام می‌شود. متخصصین شرکت سانتیگراد به محل نصب تجهیزات مراجعه می کنند تا مشتری نگران تحویل سیستم به مرکز نباشد. ما به لطف تجربه مکانیک و فناوری های مدرن، عیب‌یابی سریع و با کیفیت دستگاه را انجام می‌­دهیم. این امر به ما امکان می­‌دهد سریع­تر مشکل را شناسایی کنیم و در وقت شما صرفه‌­جویی کنیم.

روش کار گروه مشاوران سانتیگراد چگونه است؟

پس از بررسی و تعیین مشخصات نقص، کارکنان ما سیستم را تعمیر می کنند. در صورت نیاز به تعویض قسمت خاصی از واحد فن کویل، ما قطعات را مستقیماً از سازنده، خریداری می­کنیم که نشان­ دهنده رویکرد جدی مرکز ما به تعمیر سیستم های آب و هوا است. در صورتی که با تجهیزات تهویه مطبوع خود مشکل دارید با ما تماس بگیرید. مرکز تعمیرات فن کویل غرب تهران، تعمیرات حرفه‌ای فن کویل ها را به سرعت و کارآمد انجام می‌­دهد.

عیوب را می توان قبل از کار افتادن واحد فن کویل تشخیص داد. در طول نگهداری پیشگیرانه، خدمات گارانتی، و همچنین علائم خارجی (بوی عایق، لرزش، سر و صدای ناشی از عملکرد نامناسب) از جمله این بررسی­‌ها است. تشخیص به موقع مشکل باعث کاهش هزینه ها و گسترش منابع می­‌شود. تعمیر فن کویل غرب تهران با بازرسی واحد فن کویل، آزمایش اتوماسیون، بررسی اتصالات، سفتی، عیب یابی و ایجاد علل آغاز می‌شود. سپس تکنسین های ما خدمات زیر را انجام می­‌دهند:

 1. تمیز کردن تجهیزات، سطوح مبدل حرارتی، تماس ها؛
 2. تعویض قطعات خراب، بردها، قطعات؛
 3. تحلیل مکانیسم‌­ها؛
 4. ترمیم سیم­ کشی، تقویت اتصالات؛
 5. در مرحله نهایی، متخصصان فنی تمام اجزا را آزمایش می‌­کنند و عملکرد تجهیزات را بررسی می‌کنند.

عملکرد منظم فن کویل با مونتاژ مناسب، نصب، تعمیر و نگهداری خدمات منظم تضمین می‌­شود. در طول عملکرد فن کویل، اجزا ممکن است در معرض موارد زیر باشند:

 • آلودگی
 • آسیب ناشی از ضربه فیزیکی
 • عدم عملکرد درست در صورت نقض قوانین عملیات صحیح

تعمیرات فن کویل غرب تهران می‌تواند یک نقص را قبل از بروز مشکل جدی تشخیص دهد. هزینه خدمات با توجه به مقدار، نوع و ظرفیت تجهیزات تعیین می‌شود. سرویس­ دهی به موقع می­‌‍تواند هزینه تعمیر و خرید قطعات یدکی را کاهش دهد. با تشخیص اولین علائم نقص (صداهای غیرمعمول، عدم پاسخگویی تجهیزات به دستورات پانل کنترل، نشت آب در اطراف تجهیزات) تشخیص فوری داده می­‌شود. بازرسی‌­های منظم تحت یک قرارداد خدمات انجام می‌­شود.

خدمات تعمیر فن کویل غرب تهران به چه صورت است؟

تکنسین های تعمیرات فن کویل غرب تهران به محل مورد نظر می‌روند و مراحل زیر را انجام می‌دهند:

 1. بازرسی تجهیزات (عملکرد فن، پمپ زه‌کشی)
 • بررسی قابلیت اطمینان اتصالات با خنک کننده اصلی (سفتی مدار)
 • بررسی عملکرد دریچه­ های قطع، شیر دو یا سه طرفه، در صورت وجود یک واحد لوله­ کشی متشکل از اتصالات، متعادل ­کننده هوا، ترمومانومتر، تمیز­کننده درشت فیلتر، شیر تخلیه
 • توجه به اجزای سیستم زهکشی شامل: تشت، پمپ و زوایای شیب خطوط زهکشی
 1. تست برد کنترل، کنترل پنل
 2. تست عملیات تحت حالت­‌های مختلف
 3. شناسایی گره­‌ها، مکانیسم­‌های نیاز به اصلاح و جایگزینی

پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز بخوانید: علت خنک نکردن فن کویل

تشخیص و تعمیرات فن کویل غرب تهران در انواع مختلف، شامل موارد زیر است:

 • مدل­‌های دیواری ساده‌­ترین هستند
 • مدل‌های نواری در سقف نصب می‌شوند. هنگام بررسی، از نردبان، برج‌های تور یا بالابر (بسته به ارتفاع سقف‌ها) استفاده می‌شود. برای انجام عیب یابی واحدهای داخلی فن کویل نواری، برای دسترسی کامل به ارتباطات، لازم است سقف اطراف تجهیزات را جدا کنید.
 • کانال ها نیاز به بررسی شبکه کانال هوا (توزیع صحیح هوا، یکپارچگی اتصالات، عایق حرارتی، درجه حرارت در خروجی‌ها) دارند.

به صلاحیت متخصص خدمات گروه مشاوران سانتیگراد، تعمیر فن کویل غرب تهران تمام این الزامات را برآورده می­‌کند چرا که تجربه گسترده‌­ای در سرویس تجهیزات آب و هوا دارد.

تعمیر فن کویل

نگهداری و تعمیرات فن کویل غرب تهران با اهدف زیر انجام می شود:

 • پیشگیری به موقع از نقص‌­های جدی
 • افزایش عمر تجهیزات
 • تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع
 • کاهش هزینه­‌های برق
 • تست اتوماسیون سیستم های کنترل
 • تمیز کردن سطوح تبادل حرارت رادیاتور، کنتاکت‌ها، اتصالات، سیستم زهکشی
 • روغن­‌کاری قطعات متحرک
 • تعویض و تمیز کردن فیلترها

در صورت لزوم، متخصصان تعمیرات فن کویل غرب تهران، تعمیرات فنی جزئی و تعویض قطعات و تجهیزات را انجام می‌دهند. کیفیت تعمیر و نگهداری فن کویل بستگی به صلاحیت و تجربه متخصصین تعمیرات و استفاده از ابزارهای تخصصی دارد. نگهداری صحیح و سالم از فن کویل، مستلزم توجه بیشتر به انجام کار، آگاهی از مشخصات، رعایت مقررات ایمنی و مشخصات تعمیرات، مطابق با توصیه ها و مقررات سازندگان است. اگر به دنبال مراکز تعمیرات فن کویل غرب تهران هستید، گروه مشاوران سانتیگراد به صورت کیفی سفارشات تعمیر فن کویل را انجام می‌­دهد.

هزینه تعمیرات فن کویل غرب تهران، به چه عواملی بستگی دارد:

 • نوع کار (یک بار یا تحت قرارداد بلند مدت)
 • زمان اجرای کار
 • مدل، ظرفیت و پیچیدگی فنی تجهیزات
 • تعداد بلوک‌­ها، طول ارتباطات، مکان تجهیزات
 • قیمت مواد مصرفی تایید شده
 • تعهدات گارانتی

استادان باتجربه گروه مشاوران سانتیگراد، به شما کمک می کنند تا به سرعت واحد فن کویل را بازیابی کرده و عمر تجهیزات تهویه هوا را افزایش دهید.

چرا باید از بین مراکز تعمیرات فن کویل غرب تهران، به گروه مشاوران سانتیگراد اعتماد کنیم:

در صورت همکاری با گروه مشاوران سانتیگراد به عنوان یکی از مراکز تعمیرات فن کویل غرب تهران، لازم نیست نگران خرابی ناگهانی فن کویل باشید. برای این کار کافی است بازدیدهای دوره‌­ای متخصصان ما را انجام دهید. اگر اتفاق غیرمنتظره‌­ای رخ دهد، ما همیشه به مشتریان دائمی خود کمک خواهیم کرد تا عملکرد سیستم فن کویل خود را در اسرع وقت به ظرفیت اولیه بازگردانند. با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پر بازدیدترین ها

آخرین مقالات سایت

تماس با ما

09125173643

09125309074

keyboard_arrow_up
تماس سریع
مستقیماً با کارشناش بخش مورد نظر تماس بگیرید
واحد فروشPhone
واحد تعمیرات و نگهداریPhone
واحد پشتیبانیPhone
چت واتساپWhatsApp