یونیت داخلی داکت اسپلیت

یونیت داخلی یا همان هواساز داکت اسپلیت که در داخل فضای اتاق های ساختمان و در داخل سقف جانمایی می گردد. هوای ورودی به محیط در یونیت داخلی داکت اسپلیت پس از فیلتر شدن و سپس افزایش یا کاهش دمای آن ،به وسیله‌ی چندین کانال به سایر اتاق ها و محیط ها هدایت می شود. هواساز نیز قطعاتی همچون فیلتر، سینی، کویل، فن دمنده، اواپراتور، پروانه و … را شامل می شود.

 

گروه مشاوران سانتیگراد

ترموستات داکت اسپلیت

ترموستات داکت اسپلیت در واقع ابزاری است که به عنوان رابط انسان با سیستم عمل می کند. به کمک ترموستات شما میتوانید دمای محیط را به صورت دلخواه تنظیم کنید و دستگاه را در حالت های عملکرد سرمایشی و گرمایشی و سیرکوله قرار دهید و همچنین دور فن را در حالت تند، کند و متوسط تعیین کنید. میزان دمای اتاق در هر چند ثانیه یک بار نمایش داده می‌شود و شما را مطمئن می‌کند که نمایش دما بصورت زنده و دقیق خواهد بود.

 

گروه مشاوران سانتیگراد

یونیت داخلی داکت اسپلیت

کانال ها به صورت گرد یا مستطیلی می باشند و یونیت داخلی را به دریچه ها متصل می کند. کانال داکت اسپلیت از ضروری ترین و مهمترین عنصرها در اجرای داکت اسپلیت می باشد.به صورت کلی کانال کشی داکت اسپلیت با چهار نوع و جنس گالوانیزه، فلکسیبل، پلی اورتان و اسپیرال انجام میشود که در ادامه به طور کامل شرح داده شده است.

 

گروه مشاوران سانتیگراد

هواساز پرقدرت

این محتوا داخل یک پاپ آپ ظاهر می شود…

keyboard_arrow_up
تماس سریع
مستقیماً با کارشناش بخش مورد نظر تماس بگیرید
واحد فروشPhone
واحد تعمیرات و نگهداریPhone
واحد پشتیبانیPhone
چت واتساپWhatsApp