درباره ما
گروه مشاوران سانتیگراد مجموعه‌ای تخصصی و پیشرو با بیش از 15 سال سابقه

مجموعه بزرگ سانتیگراد با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب و متخصصین خود موفق شده است علاوه بر خدمات رسانی در حوزه‌ تعمیرات و نگهداری، در بخش تأمین نیاز مصرف‌کنندگان خانگی و صنعتی تجهیزات تاسیسات در کشور، نسبت به تأمین تجهیزات گرمایشی، سرمایشی، سیستم های تهویه مطبوع و قطعات مصرفی در بسیاری از پروژه‌ها در سراسر کشور  ایفای نقش بسزایی داشته باشد

جامع ترین سایت
سریعترین خدمات
گستردگی محصولات
کامل ترین اطلاعات
سانتیگراد
1
سال تجربه و تخصص

گروه مشاوران سانتیگراد

مجموعه ای از متخصصان و کارشناسان فعال در زمینه فروش و طراحی و تعمیر و نگهداری سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات ساختمانی و صنعتی است . سعی ما در مجموعه بزرگ سانتیگراد ارائه تمامی خدمات در زمینه صنعت تهویه و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی به کمک بهترین و با تجربه ترین متخصصان و کارشناسان به شما خواهد بود. مجموعه سانتیگراد تفکری نو در زمینه مشاوره، طراحی و فروش انواع سیستم های تهویه مطبوع و برودت صنعتی است که با مهندسان و مشاوران مجرب خود سعی دارد خدماتی ویژه و محصولاتی نوین و مطابق با شرایط جوی و دمایی کشورمان ایران را ارائه دهد.

خدمات نوین

ارائه خدمات در حوزه تاسیسات و سیستم های برودتی و حرارتی به روش اصولی و استاندارد و در هر سه بخش فروش،طراحی و اجرا و تعمیر و نگهداری موردی است که خلا آن در فضای اینترنت بسیار حس می شد و هیچ نمونه ای با این گستردگی در کشور وجود نداشت. به عقیده ما، خدمات فنی مهندسی می بایست حاصل دو عامل باشد: 1- تخصص 2- تجربه .  تمام تلاش ما بر این بوده که بتوانیم این دو عامل را روز به روز افزایش دهیم و در تمامی بخش های اشاره شده بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

گروه سانتیگراد

تولید و فروش

مجموعه بزرگ سانتیگراد با داشتن سابقه بالا و تخصص در زمینه سیستم های تهویه مطبوع و در اختیار داشتن دانش فنی کافی دربخش فروش خود محصولاتی با کیفیت، قابل اطمینان، مقرون به صرفه و کارامد را به شما معرفی میکند. کارشناسان ما دربخش بازاریابی و مهندسی فروش شرکت آمادگی دارند با بازدید از محل پروژه و بررسی نقشه ها درخصوص ارائه خدمات مشاوره ، طراحی و محاسبات فنی و مهندسی ، پیشنهاد فنی و مالی مناسب پروژه شما و مطابق با شرایط جوی و دمایی کشورمان ایران را ارائه نمایند. همچنین سعی ما در مجموعه بزرگ سانتیگراد ارائه تمامی خدمات در زمینه صنعت تهویه و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی به کمک بهترین و با تجربه ترین متخصصان و کارشناسان به شما خواهد بود.

طراحی و اجرا

گروه مشاوران سانتیگراد با استفاده از نرم افزارها به روز دنیا و روش های دقیق محاسباتی، ظرفیت سنجی انواع پروژه ها را متناسب با نیاز واقعی کارفرمای محترم، شرایط اقلیمی محل پروژه و پارامترهای تاثیرگذار دیگر نیز ارائه می دهد. همچنین، با در نظر گرفتن تجربه های متعدد و شناخت کامل از انواع سیستم های موجود در بازار ایران این شرکت قادر خواهد بود شما را در انتخاب مناسب ترین سیستم برودتی و تهویه مطبوع همراهی کند.برخورداری از تجربه بالا به سبب اجرای پروژه های متعدد، در اختیار داشتن تیم های متخصص و مجرب، شناخت کارایی انواع سیستم های برودتی و تهویه مطبوع و نیز بکارگیری شیوه های نوین در اجرا سبب شده است که شرکت گروه مشاوران سانتیگراد شرکتی پیشرو در این عرصه در سطح کشور معرفی شود.

گروه-مشاوران-سانتیگراد
شرکت گروه مشاوران سانتیگراد

تیم های مجرب و حرفه ای

یکی از خدمات شرکت گروه مشاوران سانتیگراد ارائه خدمات فنی مهندسی در زمینه سیستم های تخصصی تهویه مطبوع و حرارت مرکزی ساختمان های اداری ، تجاری ، مسکونی ، بیمارستان ها و مراکز مخابراتی ، بانک ها و … در سراسر ایران می باشد  و دارای تعداد زیادی واحد کارشناس و تکنسین مجرب و متخصص در زمینه کلیه ی خدمات تاسیسات مکانیکی می باشد .تاسیسات به عنوان قلب تپنده ساختمان از اهمیت و اعتبار خاصی برخوردار می باشد بطوری که کم توجهی به این بخش منجر به عدم آسایش ساکنین و در نتیجه باعث غیر قابل استفاده شدن فضاهای مفید ساختمان می شود همچنین لازم است بدانید تمامی افراد مشغول به کار از فیلترهای مختلف رفتاری، تخصصی و تجربی عبور کرده اند تا بتوانند خدماتی درخور اعتماد شما عزیزان ارائه دهند.

چرا انتخاب ما

تجربه کاری و دانش فنی بالای کارشناسان و تعمیرکاران، از مهمترین نقاط قوت مجموعه سانتیگراد است. این تیم متشکل از مهندسین و تکنسین های متخصص در زمینه های سیستم های برودتی و حرارتی می باشد که با توجه به نیاز شما اقدام به حضور در محل و رفع مشکل می نمایند. تیم تخصصی و حرفه ای مجموعه سانتیگراد با بهره گیری از 70 تعمیرکار و سرویسکار مجرب و حرفه ای و با داشتن بیش از 15 سال سابقه در خدمت شما عزیزان خواهد بود. شرکت ما با هدف ارائه خدمات تخصصی سیستم های سرمایشی و گرمایشی تشکیل شده است. ما به عنوان یک شرکت رسمی فعال در حوزه تاسیسات تصمیم گرفته ایم تا با افزایش تمرکز بر روی تعمیرات تخصصی، کیفیت خدمات خود در زمینه این تجهیزات را بیش از پیش افزایش دهیم.

keyboard_arrow_up
تماس سریع
مستقیماً با کارشناش بخش مورد نظر تماس بگیرید
واحد فروشPhone
واحد تعمیرات و نگهداریPhone
واحد پشتیبانیPhone
چت واتساپWhatsApp