خدمات داکت اسپلیت | بالا رفتن دمای هوا در فصل های گرم سال و همینطور در فصل سرما در بهار، تابستان و پاییز، نیاز به هوای خنک و مطبوع و همچنین تامین هوای گرم بسیار احساس می شود و داکت اسپلیت ها دستگاهی بسایر مناسب و محبوب در این سال ها هستند که بسیاری از شهروندان از آن استفاده می کنند. شرکت گروه مشاوران سانتیگراد با داشتن بیش از 70 تکنسین با دانش و با سابقه بالا اماده ارائه تمامی خدمات داکت اسپلیت به شما شهروندان گرامی می باشد. در ادامه با ما همراه شوید تا با انواع خدمات داکت اسپلیت ما آشنا شوید و دریابید که چرا سرویس و تعمیر و نگهداری داکت اسپلیت تا این حد اهمیت دارد و وقتی تکنسین سرویس داکت اسپلیت شما برای سرویس فصلی شما به خانه شما می آید، چه انتظاری باید داشته باشید.

خدمات داکت اسپلیت

پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز بخوانید : داکت اسپلیت چیست؟

سرویس داکت اسپلیت

از مهترین خدمات داکت اسپلیت می توان به سرویس آن اشاره کرد. تکنسین‌های سرویس داکت اسپلیت همه بخش ها و مهم‌ترین اجزای داکت اسپلیت را بررسی می کنند و در صورت وجود هر گونه مشکلی، سعی می کنند آن را به صورت کامل برطرف کنن.

بسیاری از شهروندان تصور می کنند که خدمات داکت اسپلیت داکت اسپلیت به معنای تعویض فیلتر هوا و تمیز کردن یونیت خارجی است. در حالی که این بخشی از سرویس کلی و فصلی داکت اسپلیت است. بدون بررسی کلی دستگاه، نمی‌دانید که آیا اجزای سیستم داکت اسپلیت تمیز و در شرایط مناسب برای جلوگیری از خطرات ایمنی هستند یا خیر. بسیاری از اوقات در همین برسسی های اولیه، سرویس های کوچک قبل از اینکه باعث مشکلات بزرگتر و گرانتر شوند، زودتر شناسایی می شوند.

در طول فصل سرمایش، هم یونیت های داکت اسپلیت داخلی و خارجی و هم کانال شما به شدت کار می کنند. آنها می توانند گرد و غبار و زباله را در برخی مناطق جمع کنند. برای مثال گرفتگی فیلترهای هوا یکی از دلایل مهم تماس های سرویس داکت اسپلیت است.

گرد خاک می تواند بدون اینکه شما از آن مطلع شوید آسیب وارد کنند و افزایش برق، به خصوص در تابستان، می تواند باعث فرسودگی قطعات الکتریکی شود. آب و هوا قطعاً می تواند بر وضعیت سیستم داکت اسپلیت شما تأثیر بگذارد. پس سرویس داکت اسپلیت را فراموش نکنید.

در موضوع سرویس فصلی که بخشی از خدمات داکت اسپلیت است اغلب قطعاتی را نشان می‌دهند که ممکن است همچنان کار کنند اما به پایان عمر مفید خود نزدیک هستند. همه ما این ضرب المثل قدیمی را شنیده ایم که پیشگیری بهتر از درمان است سرویس داکت اسپلیت شما بهترین راه برای جلوگیری از تبدیل شدن مسائل کوچک به مشکلات پرهزینه است.

سرویس داکت اسپلیت

در حین بررسی خدمات داکت اسپلیت و سرویس آن چه انتظاری باید داشت

ما قبلاً در مورد فیلترهای هوا و حذف گرد و غبار و آلودگی صحبت کرده ایم، اما خدمات داکت اسپلیت چیزهای بیشتری وجود دارد. هر شرکت خدمات داکت اسپلیت از فرآیند خاص خود استفاده می کند، اما به طور کلی، می توانید از تکنسین انتظار داشته باشید که اجزای داکت اسپلیت زیر را بررسی کند:

کالیبراسیون ترموستات

وضعیت تجهیزات

اجزای دمنده

فیلتر ها

اتصالات الکتریکی

کویل های کندانسور و اواپراتور

جریان هوا

کنترل های ایمنی

فشار مبرد

پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز بخوانید : نصب داکت اسپلیت

نگهداری داکت اسپلیت

در ادامه خدمات داکت اسپلیت عملکرد دستگاه شما در بهار، تابستان و پاییز، حداقل پاسخی جزئی به این سوال ارائه می‌کند که چرا باید به حفظ و نگهداری ادامه دهید. برنامه ریزی نگهداری داکت اسپلیت دو بار در سال، در بهار و پاییز به معنای احتمال کمتر خرابی غافلگیرانه است. چه کسی می‌خواهد وسط یک شب گرم از خواب بیدار شود و بفهمد داکت اسپلیت کار نمی‌کند؟ همین فرآیند فکری در ماه‌های سردتر عمل می‌کند، زمانی که برای گرم نگه داشتن شما به اجزای گرمایشی سیستم خود متکی هستید. هنگامی که خدمات داکت اسپلیت را برای سیستم خود در اولویت قرار می دهید، خرابی ها بر راحتی شما تأثیری نمی گذارد، همانطور که برای صاحبان خانه هایی که برنامه ریزی معاینه را به تعویق می اندازند یا اهمیت تعمیر و نگهداری منظم را درک نمی کنند.

نگهداری از داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت

هنگامی که تعمیر و نگهداری داکت اسپلیت را برنامه ریزی می کنید، می توانید خدماتی را که قبلاً ذکر کردیم – بازرسی تجهیزات و اجزای سیستم تمیز کردن را انتظار داشته باشید. تا آنجا که تعمیرات، خدمات اضافی محسوب می شوند.

حتی با تعمیر و نگهداری معمول، قطعات سیستم داکت اسپلیت فرسوده می شوند. در بیشتر موارد، تکنسین ما می‌تواند قطعات معیوب را تعویض کند و همان روزی که برای خدمات داکت اسپلیت شما می‌آید، تعمیرات را انجام دهد.

تعمیر داکت اسپلیت

هدف از سرویس داکت اسپلیت معمولی این است که مشکلات را زودتر قبل از اینکه باعث خرابی شوند، پیدا کنید. اگر تکنسین شما چیزی را پیدا کرد که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، قبل از شروع هر کاری آن را مشکل را برطرف می کنند.

تکنسین های باتجربه شرکت گروه مشاوران سانتیگراد سیستم داکت اسپلیت شما را بررسی می کنند و بهترین راه حل را برای هر مشکلی که با آن مواجه می شوید توصیه می کنند. از خدمات داکت اسپلیت مانند تعویض سنسورها، خرابی کمپرسور، بازرسی یونیت خارجی، تمیز کردن یا تعویض فیلترها مشکل در یونیت داخلی، مانند فن تمیز کردن، تا تعویض پمپ حرارتی خراب، تیم ما می‌تواند خانه شما را به سرعت و با هزینه‌ای معقول به آسایش دمایی مورد نظر برگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پر بازدیدترین ها

آخرین مقالات سایت

تماس با ما

09125173643

09125309074

keyboard_arrow_up
تماس سریع
مستقیماً با کارشناش بخش مورد نظر تماس بگیرید
واحد فروشPhone
واحد تعمیرات و نگهداریPhone
واحد پشتیبانیPhone
چت واتساپWhatsApp