تعمیر پکیج در تهران | اگر در تهران هستید و پکیج شما نیاز به تعمیر دارد، بهترین و سریعترین راه حل تماس با متخصصان شرکت گروه مشاوران سانتیگراد است. کارشناسان و متخصصان ما آماده ارائه تمامی خدمات تعمیرات پکیج تهران به شما عزیزان خواهند بود . سرویس و نگهداری پکیج شما برای عمر، عملکرد، دقت و ایمنی دستگاه ضروری است. اعزام فوری و بدون اتلاف وقت تکنسین به محل قرار گرفتن پکیج شما از خدمات شرکت ماست. تیم تکنسین ما ارائه‌دهنده تمامی خدمات عیب یابی و تعمیرات پکیج می‌باشد تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود.

تعمیر پکیج تهران

خدمات کامل تعمیرات پکیج تهران

اکثر مشکلات در تعمیرات پکیج تهران را می‌توان با یک تماس تلفنی تشخیص داد. شرکت ما تمام جنبه‌های خدمات پکیج را پوشش می‌دهد تا علت اصلی خرابی پکیج شما را پیدا کنیم همچنین تمامی جنبه‌های پکیج توسط تکنسین‌های معتبر ما به طور کامل بازرسی می‌شود تا مشخص شود چه تعمیراتی نیاز است. تیم ما با پشتکار تلاش می‌کند تا پکیج را به وضعیت عملکرد مطلوب بازگرداند پس از تمیز کردن کامل، آزمایش شبیه‌سازی میدانی اطمینان حاصل می‌کند که پکیج به حالت اوج بازگردانده می‌شود.

چرا باید تعمیر پکیج تهران را به ما بسپارید؟

آن دسته از تکنسین‌های خدمات ما که در پکیج‌ها تخصص دارند، آموزش‌های زیادی را گذرانده‌اند و مشکلات را در انواع پکیج‌ها با موفقیت حل کرده‌اند.
تیم فنی ما با پشتکار برای تعمیر تمام قسمت‌های مهم پکیج از جمله تعمیر برد پکیج ، تعمیر سنسور دود پکیج ، تعمیر پمپ پکیج و غیره کار می‌کند. زمان تعمیر دستگاه معمولاً در سریعترین حالت ممکن است. اگر دستگاه پکیج شما نیاز به قطعات جدید داشته باشد، ما قطعات یدکی در انبار بزرگ خود داریم. ما می‌دانیم که راه‌اندازی کارآمد پکیج برای کسب‌وکار شما بسیار مهم است. ما متعهد هستیم که تعمیر پکیج تهران را در اسرع وقت انجام بدهیم و مهترین دلیل سپردن کار به شرکت گروه مشاوران سانتیگراد این است که ما می‌توانیم هر برندی تعمیر و راه‌اندازی مجدد کنیم.

روند سرویس پکیج تهران

هنگامی که برای تعمیر پکیج تهران با ما تماس می‌گیرید، ما یک قرار ملاقات را تنظیم می‌کنیم که برای شما مناسب باشد و سپس به موقع و در اسرع وقت طبق هماهنگی قبلی انجام شده در محل حاضر می‌شویم. ما سیستم شما را به دقت بررسی می‌کنیم تا علت مشکل را مشخص کنیم و سپس یک تعمیر هدفمند و موثر ارائه دهیم. ما با ضمانت رضایت 100 درصدی مفتخریم که در تعمیر پکیج در تهران بهترین سرویس را ارائه می‌دهیم.

امروزه یکی از لوازم خانگی‌های پر کاربرد پکیج می‌باشد که می‌تواند به صورت همزمان دو کار را با هم انجام دهد.
یکی از وظایف آن تامین آب گرم مصرفی محیط و دیگری این که گرمای فضای محیط را به کمک شوفاژ و … تامین می‌کند.
پکیج‌ها در انواع برندهای مختلف در بازار موجود می‌باشند.
در اکثر مواقع متوجه خواهید شد که پکیج شما آب را گرم نمی‌کند و به بررسی علت آن می‌پردازید و در این حالت باید به عیب یابی پکیج بپردازیم و سپس تعمیر پکیج در تهران را انجام دهیم.

تعمیر پکیج با درک صحیح از نوع پکیجی که قرار است تعمیر یا سرویس شود شروع می‌شود. این شامل دیواری و زمینی می‌شود. و در این دسته‌بندی‌ها سوخت مصرفی متفاوتی وجود دارد مانند پکیج گازسوز، پکیج گازوئیل سوز، پکیج دوگانه سوز و پکيج برقی که هر کدام تعمیر مربوط به خود دارند. در ادامه مقاله مربوط به سرویس پکیج تهران آنها را بررسی می‌کنیم. دانستن نوع پکیج خود کمک می‌کند تا تیم ما خدمات تعمیر و سرویس بهتری ارائه دهند و تجربه بهتری برای شما داشته باشد.

پکیج زمینی

این پکیج‌های زمینی، دارای مخزن ذخیره آب گرم هستند که مانع از نوسانات دمایی می‌شود. پکیج های زمینی نسبت به موتورخانه‌ها از راندمان بیشتری برخوردار هستند و هزینه نصب و راه اندازی آن ها کمتر است. به منظور خرید انواع پکیج‌ زمینی مناسب برای منزل و محل کارتان، ابتدا باید ظرفیت، نوع سوخت و برند مورد نیاز را مشخص نمایید.

تعمیر و سرویس پکیج زمینی با تشخیص به موقع مشکل آغاز می‌شود. توضیحات مشریان در مورد الگوهای رفتاری خاص، به ما کمک می‌کند تا دلیل مشکل پیش آمده برای پکیج و بهترین راه حل برای تعمیر پکیج زمینی شما را پیدا کنیم . ما سخت کار می‌کنیم تا عملکرد پکیج را با کمترین هزینه بازیابی کنیم.

این پکیج‌ها مانند همه پکیج‌ها برای عملکرد و قابلیت اطمینان بهینه نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر و نگهداری مدل خاص خود با ما تماس بگیرید.

هدف ما این است که به شما به عنوان مشتری خود درک کاملی از نحوه بهترین تعمیر یا سرویس پکیج زمینی خود ارائه دهیم. نصاب ها و سرویس دهندگان آموزش دیده و دارای گواهی شرکت ما تعمیرات پکیج تهران شما را در اسرع وقت با کمترین هزینه تعمیر و راه اندازی می‌کنند.

پکیج شوفاژ فن دار

پکیج شوفاژ فن دار که دارای یک فن هوادهی در بخش اگزوز گازهای احتراق پکیج می‌باشند در شرایطی استفاده می‌شوند که یا پکیج در فضای باز ( مانند بالکن و پاسیو ) نصب شده باشد و یا بخشی از مسیر دودکش پکیج بصورت افقی ( بیش از 30 سانتی متر ) باشد. به همين دليل پكيج ديواری فن دار معمولاً مجهز به يك دودكش مخصوص دوجداره می‌باشد كه جداره داخلي آن دارای قطر6 سانتيمتر می‌باشد و دود دستگاه از طريق اين لوله به محيط بيرون تخليه می‌گردد و قطر جداره خارجي آن 10 سانتيمتر می‌باشد. با ما در ادامه مقاله تعمیرات پکیج تهران همراه باشید.

تعمیر و سرویس پکیج با توضیحات مشتری در مورد اینکه الگوهای «رفتار» پکیج شوفاژ فن دار چگونه بوده است به ما کمک می‌کند تا بهترین گزینه تعمیر پکیج تهران شما را بهتر درک کنیم. ما تلاش می‌کنیم تا عملکرد پکیج شوفاژ فن‌دار را با کمترین هزینه بازیابی کنیم. وقتی تصمیم می‌گیرید چه کسی بیاید و پکیج شوفاژ فن دار شما را تعمیر یا سرویس کند، به متخصصان دارای گواهی شرکت ما اعتماد کنید تا کار را در اولین بار به درستی انجام دهند.

پکیج شوفاژ دو مبدله

پکیج شوفاژ دو مبدله پکیج‌هایی هستند که به دلیل دارابودن دو مبدل حرارتی, (یکی برای سیستم گرمایش رادیاتورها و یک مبدل برای تامین آب گرم مصرفی )جریان آب گرم در آنها پیوسته بوده که این امر باعث کاهش رسوب در مبدل و همچنین تامین آبگرم بیشتر می‌گردد.
این مدل پکیج در شرایطی مورد استفاده قرار می‌گیرد که یا آب ورودی دارای سختی (املاح) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بیش از 120 متر باشد.

استادان باتجربه گروه مشاوران سانتیگراد، به شما کمک می‌کنند تا به سرعت پکیج شوفاژ دو مبدله را بازیابی کرده و عمر پکیج شوفاژ دو مبدله را افزایش دهید.

نحوه تعمیر پکیج

در فرآیند سرویس پکیج باید هدفمند عمل کرد این نوع تعمیرات به دو قسمت تقسیم می‌شود. قسمت اول حفظ و مراقبت از قسمت‌های مختلف پکیج به جهت جلوگیری از خسارت‌های احتمالی بعدی است قسمت بعدی برای خارج‌سازی قسمت‌های معیوب است. بهترین راه برای کاهش هزینه‌ها، بررسی قسمت‌های مختلف پکیج در دوره‌های زمانی مشخص است.

تعمیرات پکیج در تهران

خرابی‌های معمول در پکیج ها

پکیج‌ها در اندازه و برندهای مختلفی وجود دارند ولی تقریبآ همه آن ها دچار خرابی‌های یک شکلی می‌شوند. که تعمیرکار پکیج باید با تمام این خرابی‌ها آشنا باشد. و تجربه کافی برای حل مشکلات را داشته باشد و به راحتی پکیج را تعمیر کند. در اینجا تعدادی از خرابی‌های متداول در پکیج‌ها را برای شما مشخص می‌کنیم که تعمیرکار پکیج باید به آنها مسلط باشد :

  • روشن نشدن پکیج
  • نشت آب از پکیج دیواری
  • گرم شدن آب پکیج بیش از حد مجاز
  • سر و صدای پکیج
  • کار نکردن دکمه‌های پکیج
  • گرم نشدن آب پکیج
    خرابی سنسور دود پکیج
  • خرابی پمپ پکیج

سخن آخر

ما متخصصین شرکت گروه مشاوران سانتیگراد مفتخریم که با بیش از 20 سال تجربه و تخصص در زمینه تعمیر پکیج در تهران خدمت شما عزیزان باشیم. شرکت گروه مشاوران سانتیگراد در تمامی مناطق تهران خدمات رسانی می‌کند. از آنجا که اولویت ما در شرکت گروه مشاوران سانتیگراد خدمات سریع به مشتریان است. از این رو شعبات را در چند نقطه مختلف مثل تهران شرق و غرب و شمال تهران کرده‌ایم. تا در کمترین زمان خدمات تعمیرات پکیج شما عزیزان را انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پر بازدیدترین ها

آخرین مقالات سایت

تماس با ما

09125173643

09125309074

تماس سریع
مستقیماً با کارشناش بخش مورد نظر تماس بگیرید
واحد فروشPhone
واحد تعمیرات و نگهداریPhone
واحد پشتیبانیPhone
چت واتساپWhatsApp