بزرگترین مرکز خدمات سرویس و تعمیر فن کویل

کارشناسان و متخصصان مرکز سرویس و تعمیر فن کویل در مجموعه بزرگ گروه مشاوران سانتیگراد با کسب دانش فنی به روز در برترین آموزشگاه های کشور و با تکیه به سال ها تجربه و مهارت آماده ارائه کلیه خدمات تعمیر و سرویس فن کویل و برآورد قیمت نصب فن کویل و راه‌اندازی آن به شما عزیزان خواهند بود.

تعمیر فن کویل

سرویس فن کویل

تکنسین های مجرب
خدمات نصب فن کویل
تعمیر برندهای موجور در کشور95%
95%
صرفه جویی در هزینه ها80%
80%

 دریافت مشاوره

تعمیر فن کویل

سرویس و تعمیرات فن کویل

قطعا برای شما هم پیش آمده که در محیطی بسته نشسته‌اید و احساس کنید هوای آن محیط برایتان سنگینی می‌کند و محیط خیلی گرم یا خیلی سرد است و این قضیه شما را کلافه کند. برای رفع  مشکل فن کویل خود به دنبال یک مرکز معتبر و دارای تکنسین های مجرب می‌گردید؟ آیا تا به حال اسم فن کویل به گوش‌تان خورده است؟ و می‌دانید چه کاربردی دارد؟  ما به معرفی فن کویل، کاربرد آن و تعمیرات فن کویل می‌پردازیم پس تا ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

تعمیرات فن کویل

 فن کویل چیست؟

فن کویل وسیله‌ای است که برای تهویه هوا در محیط‌های بسته همچون مسکونی، صنعتی، تجاری استفاده می‌شود. این دستگاه برای سرد و گرم کردن محیط به کار گرفته می‌شود. فن کویل از ساده‌ترین دستگاه تهویه هوا محسوب می‌شود و دمای هوا را کنترول می‌کند. این دستگاه بدون هیچ کانال‌کشی و تنها به وسیله یک کلید خاموش و روشن یا ترموستات کار می‌کند.  فن کویل‌ها چند منظوره هستند یعنی هم باعث گرمایش و هم سرمایش می‌شود و با روشن شدن آن دما و رطوبت فضای داخلی نیز تغییر می‌کند و هوای وارد شده پس از ورود به فیلتری که آلودگی و گرد و غبار را می‌گیرد، وارد محیط می‌شود.

فن کویل با تبادل حرارت و گردش آب گرم در فصل سرد و گردش آب سرد در فصل گرم در درون لوله کویل انجام می‌شود. گردش آب سرد به وسیله دستگاه چیلر و گردش آب گرم به وسیله بویلر انجام می‌شود که در موتورخانه وجود دارد. در بعضی مواقع این فن کویل‌ها توسط کانال‌ها استفاده می‌شود و هوای تازه را وارد محیط داخلی می‌کند، که به آن فن کویل کانالی گفته می‌شود. فن کویل‌ها معمولا بر روی هم اثرپذیری ندارند مثلا اگر شما فن کویل اتاق‌تان را خاموش یا درجه آن را کم و زیاد کنید، بر فن کویل‌های اتاق‌های دیگر یا سالن اثری نمی‎‎‌گذارد. بنابراین فهمیدید که فن کویل‌ها برای تهویه مطبوع هوا به کار گرفته می‌شوند.

تعمیر فن کویل

 اجزا و قطعات فن کویل

فن کویل‌های از اجزای مختلفی که شامل کویل، لوله‌‌ای که جنس آن مس است و ورود و خروج آب در این لوله انجام می‌شود. بدنه  فن کویل، بدنه ها خود دارای اجزایی به نام هوزینگ، سینی درین، بلور هستند. الکتروموتور، به موتور موجود در فندک گفته می‌شود که شکل آن بسته به نوع فن ‌کویل متفاوت است. فن یا بلور، همان جزئی است که هوا را به وسیله موتور به گردش در می‌آورد و گردش فن‌ها و جنس آن در فن کویل‌های مختلف، متفاوت است.

تعمیر فن کویل

جایگاه این فن‌ها درون هوزینگ است. سینی درین، وظیفه آن تخلیه کردن قطرات آب موجود درون لوله در فصل گرم به وسیله‌ی لوله موجود در سینی است. فیلتر، وظیفه آن جلوگیری از گرد و خاک موجود در هوا است و باید به طور مکرر شسته شود). شیر هواگیری، همانطور که از نامش پیداست این قطعه وظیفه هواگیری لوله‌ها را برعهده دارد که دو نوع دستی و اتوماتیک دارد. کلید سلکتوری، دارای حالت‌های کم ، زیاد و خاموش ، روشن است.  ترموستات یا دماسنج ، تنظیم دمای محیط با در نظر گرفتن صرفه‌جویی در انرژی می‌باشد.

 چگونگی کار فن کویل

همانطور که از نامش پیداست فن کویل‌ها از دو بخش فن و کویل تشکیل شده‌اند. کویل‌ها به لوله‌های پیچ و تاب خورده در این دستگاه گفته می‌شود. ابتدا هر کویل یک شیر که توسط برق کار می‌کند، وجود دارد که آب ورودی به لوله را کنترول می‌کند. گرم یا سرد شدن محیط  توسط این دستگاه هم بستگی به فصل دارد و به صورت ورود آب سرد درون این لوله‌ها و سرد شدن لوله و پره و چرخیدن فن در فصل گرم، محیط داخل را خنک نگه می‌دارد و بلعکس در فصل سرما با ورود آب داغ و گرم شدن لوله و پره و چرخش فن، فضای داخلی را گرم می‌کند. فن‌کویل‌ها دارای انواع گوناگونی هستند که از لحاظ چگونگی کاربه طور تقریبی شبیه به هم هستند و هوای موجود در محیط داخل را تهویه میکنند، به جز مدل فن کویل کانالی که کانال کشی شده است و هوای تازه رو از بیرون ساختمان به داخل می‌آورد.

تعمیر فن کویل

 دلیل برتر بودن مجموعه سانتیگراد 

ما به شما این نوید را می‌دهیم که تعمیرکاران زبده و متخصص ما می‌توانند به راحتی و در کمترین زمان سرویس و نعمیر فن کویل شما را به بهترین نحو انجام دهند. تعمیرکاران ماهر ما مهارت خود را با آموزش در بهترین آموزشگاه‌های کشور کسب نموده و سال‌ها تجربه عملی را در این زمینه کسب کرده‌اند. ما به این نکته اعتقاد داریم که تعهد، تخصص و تجربه سه رکن اساسی برای تعمیرکاران و متخصصان مجموعه ما به شمار می‌روند.شما عزیزان و همشهریان گرامی می توانید با اطمینان کامل انجام تمامی خدمات تعمیر فن کویل در تهران از جمله تعمیرات فن کویل ، سرویس فن کویل ، شستشو و رسوب زدایی فن کویل را به متخصصان گروه مشاوران سانتیگراد بسپارید .

تعمیرکاران متخصص

کارشناسان مجرب و دوره دیده مجموعه سانتیگراد با دانش فنی بالا تمامی مشکلات را برطرف نموده و تعمیر فن کویل شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند

سرعت در ارائه خدمات

ارائه تمامی خدمات سرویس و تعمیرات فن کویل از لحظه تماس شما در کمترین زمان ممکن انجام می شود

هزینه های منصفانه

تمام تلاش ما در مجموعه سانتیگراد کمتر شدن هزینه تمام شده تعمیر فن کویل برای شما خواهد بود و قیمت ها کاملا منطقی و منصفانه به شما اعلام می شود

تعمیر فن کویل

عیب یابی حرفه ای

 بحث عیب یابی در فن کویل امروزی مسئله ای بسیار حساس و دقیق است تا با تشخیص درست مشکل مانع از خصارت های جبران ناپذیر شد

تعمیر کلیه برند ها

همانطور که مشهود است برندهای مختلفی از فن کویل ها وجود دارد که تعمیر آنها علاوه بر تخصص و دانش فنی نیازمند ابزار های خاصی نیز می باشند

مشاوره خدمات

کارشناسان مجموعه سانتیگراد با راهنمایی های جامع و کامل به شما کمک می کنند تا جای ممکن خودتان مشکل را رفع کنید.

 انواع فن کویل

در ادامه بحث تعمیر فن کویل به انواع آنها می پردازیم . فن کویل‌ها طبق قرارگیری، نصب، و اجزای تشکیل‌دهنده آن انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم:

فن کویل زمینی:

 فن کویل زمینی هم مانند فم کویل‌های دیگر عمل می‌کند و هوا را از قسمت جلو و پشت می‌کشد و از قسمت بالا پس می‌دهد. نحوه قرارگیری این دستگاه به صورت عمودی و روی زمین است و در اماکن مسکونی، اداری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد و نصب بسیار آسانی دارد. این فن کویل‌ها دو نوع مختلف را شامل می‌شود. یک نوع آن دارای دو لوله و نوع دیگر چهار لوله‌ای است. در فن کویل دو لوله‌ای، لوله‌ها مختص ورود آب سرد و گرم است و می‌تواند گرما یا سرما را تولید کند اما این کار به صورت همزمان انجام نمی‌شود ولی فن کویل‌هایی که دارای چهار لوله هستند به دلیل وجود یک لوله سرد و یک لوله گرم امکان سرد و گرم کردن محیط را به طور همزمان دارند. فن کویل هایی زمینی به دلیل قرارگیری به صورت عمودی روی زمین، فضای زیادی را اشغال می‌کند و نسبت به فن کویل‌های دیگر پرسروصداتر است. فن کویل‌های زمینی دارای مزیت‌های بسیار نیز می‌باشد یکی از این مزیت‌ها قیمت آن است که به دلیل ساخت ساده و نصب راحت مقرون به‌صرفه‌تر است. مزیت دیگر مربوط به تعمیر فن کویل است که به دلیل در دسترس بودن راحت‌تر انجام می‌شود. این فن کویل‌ها برای اماکنی که به هر علت امکان شکافت دیوار یا سقف وجود ندارد، مناسب‌تر است.

تعمیر فن کویل

فن کویل سقفی:

فن کویل سقفی: همانطور که از آن ها نام  پیداست این فن کویل‌ها بر روی سقف نصب می‌شود خود آنها انواع مختلفی دارند که در ادامه شرح داده می شوند. فن کویل کستی که ظاهر آن مستطیل شکل است و در داخل سقف قرار می‌گیرند. ظرفیت فن کویل‌های سقفی بین  200 تا 1200 فوت مکعب طراحی شده و بستگی به کوچیک یا بزرگ بودن فضا، انتخاب آن متفاوت است. فن کویل‌ها از اجزایی چون فن، فیلتر، الکتروموتور، یونیت، کویل حرارتی تشکیل شده‌اند. البته باید توجه داشت که فن کویل‌های سقفی از لحاظ جاگیر نبودن فضا مناسب است اما از لحاظ نصب و سرویس فن کویل سخت‌تر می‌باشد. این فن کویل‌ها دارای انواع مختلفی مانند فن کویل توکار، فن کویل کانالی، فن کویل کاستی هستند. فن کویل سقفی توکار در بین فن کویل‌های سقفی دیگر قیمت ارزان‌تر دارد به همین علت بیشتر مورد توجه عموم مردم قرار می‌گیرد. محل نصب آن نیز داخل سقف کاذب می‌باشد و سرو صدای بسیار کمی دارد. فن کویل کانالی به علت وجود کانال، امکان ورود هوا با فشار زیاد را دارد و هوای تمیزو تازه را وارد محیط داخل می‌کند و ظرفیت آن بین 800 تا 2200 می‌باشد. تفاوت بین این فن کویل با توکار ایجاد صدای بیشتر و داشتن کانال است. فن کویل کاستی از لحاظ شکل ظاهری دارای انواع بسیاری است و قیمت آن نسبت به بقیه گران‌تر است و نیاز به کانال کشی ندارد.مجموعه بزرگ سانتیگراد ارائه دهنده خدمات تعمیر فن کویل سقفی توکار و کستی و کانالی و همچنین براورد قیمت نصب فن کویل و راه اندازی آن به شما عزیزان می باشد.

تعمیر فن کویل سقفی

فن کویل دیواری:

 یکی دیگر از فن کویل‌هایی که برای تهویه هوا استفاده می‌شود، فن کویل دیواری است. این فن کویل‌ها روی دیوار نصب می‌شوند و می‌توانند توکار یا روکار باشند. منظور از توکار یا روکار این است که دستگاه در قسمت بیرونی دیوار نصب شود یا در قسمت داخلی نصب شود و فقط پنجره یا دریچه قابل مشاهده باشد. فن کویل دیواری روکار روی دیوار و کمی نزدیک به سقف به حالت افقی همچون اسپیلت نصب می‌شود. کارایی این فن کویل همانند فن کویل‌های دیگر وظیفه تنظیم دما، تنظیم رطوبت، چرخش هوا و …. دارد.  از مزیت فن کویل دیواری می‌توان به جاگیر نبودن آن اشاره کرد و باعث زیبایی مکان‌های مدرن خواهد شد در صورتی که با بعضی مکان ها از لحاظ زیبایی سازگاری ندارد و دکور محیط را برهم می‌زند. تعمیرات فن کویل

تعمیر فن کویل دیواری
+
0
سال تجربه و تخصص

قیمت نصب فن کویل

+
0
نفر کارشناس مجرب

تعمیر فن کویل سقفی توکار

+
0
پروژه انجام شده

تعمیر فن کویل در تهران

 تعمیر فن کویل سقفی توکار

همانگونه که توضیح داده شد این نوع از فن کویل ها بسیار پرکاربرد هستند و در ساختمان ها و امکان تجاری مسکونی بسیاری از آن ها استفاده میشود .تعمیر فن کویل سقفی توکار و نگهداری آن یک بحث تعیین کننده در کاهش هزینه ها و آسایش ساکنان می باشد . در صورتی که تعمیرات فن کویل خود را به افرادی سپرده باشید که  در این بحث فاقد تخصص باشند و خدمات  بی کیفیت و بدون گارانتی ارائه می دهند در نهایت بعداز مدت خیلی کوتاهی دوباره متحمل هزینه مجدد و صرف وقت اضافی خواهید شد به همین خاطر است که پیشنهاد ما استفاده از خدمات تعمیر فن کویل  شرکت گروه مشاوران سانتیگراد می باشد .

 نصب و سرویس فن کویل

آیا شما هم لوازم مورد استفاده خود را هر از گاهی سرویس می‌کنید؟ می‌دانید علت سرویس یک وسیله‌ای که مدام از آن استفاده می‌کنید چیست؟  مطمعنا برای شما هم پیش آمده که بعد از مدتی استفاده از یک وسیله برقی یا غیره شاهد این هستید که وسیله مورد نظر کارایی روز اول را ندارد و بسیار کند و ضعیف عمل می‌کند و پس از سرویس، عملکرد آن وسیله مورد نظر چند برابر بهتر می‌شود. فن کویل‌ها هم از این دسته لوازم هستندکه هر ساله نیاز به سرویس دارند زیرا این کار شما را از خسارت‌های سنگین و هزینه‌های بالای تعمیر فن کویل نجات می‌دهد. سرویس نکردن هر بخش فشار وارده را به اجزای دیگر متحمل می‌کند و آن اجزا را از کار می‌اندازد. می‌دانید که خرید مجدد هر اجزاء هزینه‌ی بسیاری را می‌طلبد شما می‌توانید به راحتی و با کمترین هزینه سرویس فن کویل را توسط نیروهای متخصص و گروه فنی سانتیگراد انجام دهید.

تعمیر فن کویل در تهران و تعمیر فن کویل سقفی توکار و قیمت نصب فن کویل

تاثیر سرویس فن کویل بر کارایی دستگاه

سرویس فن کویل به ویژه در بخش هایی که به آن اشاره شد بیشترین تاثیر را در راندمان و کیفیت کار دستگاه دارد و شما را از هزینه های بالای تعمیر فن کویل بی نیاز می کند ما در اینجا این تاثیرات را  به صورت نمودار به شما ارائه داده ایم 

بالا بردن راندمان و کارایی فن کویل95%
95%
بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان90%
90%
بالا رفتن قدرت پرتاب باد فن کویل80%
80%
نرم و بی صدا کار کردن فن کویل85%
85%
کمتر شدن گرد و غبار در محیط75%
75%

تاثیر سرویس فن کویل بر کارایی دستگاه

سرویس فن کویل به ویژه در بخش هایی که به آن اشاره شد بیشترین تاثیر را در راندمان و کیفیت کار دستگاه دارد و شما را از هزینه های بالای تعمیر فن کویل بی نیاز می کند ما در اینجا این تاثیرات را  به صورت نمودار به شما ارائه داده ایم 

بالا بردن راندمان و کارایی فن کویل95%
95%
بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان90%
90%
بالا رفتن قدرت پرتاب باد فن کویل80%
80%
نرم و بی صدا کار کردن فن کویل85%
85%
کمتر شدن گرد و غبار در محیط75%
75%

تعمیر فن کویل در تهران و تعمیر فن کویل سقفی توکار و قیمت نصب فن کویل

 نصب فن کویل هم نیاز به دانش و دقت فراوانی دارد زیرا انتخاب محل نصب بسیار مهم است. نحوه نصب درست، شما را از مشکلات احتمالی پس از نصب در طول دوره استفاده در امان می‌دارد. برای نصب فن کویل که دستگاه خیلی پیچیده‌ای به نظر نمی‌رسد نکاتی را باید رعایت کرد این نکات شامل انتخاب درست محل نصب دستگاه می‌باشد مثلا فن کویل نباید در مقابل نور مستقیم، رطوبت مستقیم، گرمای مستقیم قرار بگیرد. جلوی فن کویل‌ها باید آزاد باشد و مانعی برای ردوبدل شدن هوا وجود نداشته باشد.

فن کویل‌ها قبل از نصب باید بررسی شود که از لحاظ سلامت مشکلی نداشته باشد و خیلی از نکات دیگر که افراد عادی باید کار را به دست کاردان یعنی مهندسین فنی بسپارند. شما می‌تواند برای نصب و تعمیر فن کویل در تهران ، سرویس فن کویل و همچنان تمامی لوازم حرارتی و برودتی و غیره را از طریق سایت سانتیگراد انجام دهید. سایت سانتیگراد که با بهترین نیروهای متخصص و با کمترین هزینه و کیفیت کار بالا به ارائه خدمات فنی به مشتریان می‌پردازد و شما می‌توانید در خانه بنشینید و بدون هیچ دردسری با زدن چند دکمه از خدمات با کیفت آن برخوردار شوید و با اطمینان کامل به تعمیرات فن کویل و غیره… بپردازید.

 قیمت نصب فن کویل

نصب فن کویل کاری سبک ولی در عین حال حساس و تخصصی است. شما برای نصب و راه‌اندازی انواع فن کویل به منظور استفاده اصولی به عنوان یک سیستم تهویه مطبوع میبایست این کار با یک برنامه ریزی صحیح و استاندارد انجام شود و از این رو لازم است با یک شرکت فنی مهندسی معتبر و دارای تیم های مجزا و متخصص همکاری کنید. در نظر داشته باشید که سیستم فن کویل از تجهیزات گران قیمت و حساسی ساخته شده است و به همین جهت پیشنهاد می شود به منظور جلوگیری از این بروز مشکلات احتمالی راه اندازی و نصب فن کویل حتما از خدمات یک شرکت معتبر باستفاده کنید. شرکت گروه مشاوران سانتیگراد یکی از معتبرترین شرکت ها و دارای رزومه و سابقه قابل قبولی در این زمینه است و آمادگی خود را به جهت برآورد قیمت نصب فن کویل و راه اندازی آن را در پروژه شما اعلام میدارد.

مراحل خدمات سرویس و تعمیرات فن کویل

تلفن تماس تعمیر داکت اسپلیت

1 |تماس و ثبت سفارش

از طریق یکی از راه های ارتباطی موجود با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید

بررسی مشکل داکت اسپلیت

2 |بررسی مشکل دستگاه

مشکل پیش آمده برای فن کویل خود را برای کارشناسان ما شرح دهید تا بهترین تکنسین برای شما اعزام گردد

اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت

3 |هماهنگی زمان اعزام

زمان اعزام تعمیرکار فن کویل با شما هماهنگ میشود تا در کمترین زمان ممکن در آدرس شما حضور داشته باشند

اعزام تعمیر کار داکت اسپلیت

4 |اعزام کارشناس مجرب

کارشناسان ما به جهت عیب یابی و برآورد هزینه و تعمیر فن کویل در آدرس شما حاضر میشوند

هزینه تعمیر و سرویس فن کویل در تهران

همان طور که می‌دانید، تعمیر لوازم برقی از جمله تعمیرات فن کویل با توجه به دستمزد و تعویض یا تعمیر قطعه معیوب می‌تواند متفاوت باشد. مسلما در صورتی که قطعه‌ای نیاز به تعویض نداشته باشد و تعمیر آن امکان‌پذیر باشد،تعمیرکار فن کویل آن قطعه را تعمیر می کند تا هزینه به حداقل برسد. ولی اگر قطعه‌ای نیاز به تعویض داشته باشد، علاوه بر دستمزد، هزینه قطعه تعویض شده نیز بر روی هزینه کلی تعمیر افزوده خواهد شد. البته جای نگرانی نیست، چون تعمیرکاران حرفه‌ای ما تا آنجا که مقدور باشد از تعویض قطعه خودداری کرده و سعی می‌کنند تا قطعات معیوب را به بهترین شکل تعمیر کنند. البته اگر در جایی نیاز به تعویض قطعات بود، ما با ارتباطات تنگاتنگی که با فروشندگان قطعات لوازم خانگی داریم، می‌توانیم این قطعات را در اسرع وقت و با کمترین قیمت بازار تهیه و برای دستگاه شما عزیزان استفاده کنیم تا هزینه‌های تعمیر فن کوئل شما به حداقل برسد.

  محدوده خدمات تعمیر فن کویل در تهران

شهر ری ، افسریه ، مسعودیه ، بهارستان ، گمرک ، نازی‌آباد ، خزانه ، کیان‌شهر ، بریانک ، پیروزی ، نیرو هوایی ، صفا ، دروازه شمیران ، شکوفه ، خانی‌آباد ، مشیریه ، نازی آباد ، میدان خراسان ، منیریه ، خاوران

نیاوران ، دزاشیب ، ونک ، ولنجک ، داراباد ، آجودانیه ، فرمانیه ، ازگل ، ارتش ، تجریش ، زعفرانیه ، پاسداران ،قیطریه ، چیذر ، اختیاریه ، قلهک ، ظفر ، میرداماد ، دیباجی ، جردن ، نوبنیاد ، شریعتی ، هفت تیر ، یوسف آباد ، سهروردی ، وزرا ، الهیه ، گاندی ،

تهرانسر ، صادقیه ، ستارخان ، سعادت آباد ، شهرک غرب ، پونک ، باغ فیض ، جی ، آزادی ، شهران ، گیشا ، اکباتان ، شهرآرا ، سردارجنگل ، کاشانی ، المپیک ، درکه ، شهرزیبا ، مرزداران ، فردوس ، اوین ، ایوانک

نارمک ، تهرانپارس ، علم و صنعت ، نظام آباد ، رسالت ، هفت حوض ، سراج ، دلاوران ، شمیران نو ، حکیمیه ، هنگام ، مجیدیه ، امام حسین ، بهار ، سبلان ، دردشت ، نظام آباد ، پیروزی ،تهران نو، پلیس ، کرمان ، مدنی ،

تعمیر فن کویل در تهران و تعمیر فن کویل سقفی توکار و قیمت نصب فن کویل

keyboard_arrow_up
تماس سریع
مستقیماً با کارشناش بخش مورد نظر تماس بگیرید
واحد فروشPhone
واحد تعمیرات و نگهداریPhone
واحد پشتیبانیPhone
چت واتساپWhatsApp