مرکز تخصصی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت ال جی 

کارشناسان و متخصصان مرکز سرویس و تعمیر داکت اسپلیت ال جی در مجموعه بزرگ گروه مشاوران سانتیگراد با کسب دانش فنی به روز در برترین آموزشگاه های کشور و با تکیه به سال ها تجربه و مهارت آماده ارائه کلیه خدمات تعمیر و سرویس داکت اسپلیت ال جی به شما عزیزان خواهند بود.

نصب و راه اندازی
شارژ گاز
سرویس و نگهداری
جابجایی
تعمیر برندهای موجور در کشور95%
95%
صرفه جویی در هزینه ها80%
80%

 دریافت مشاوره

تعمیرکار داکت اسپلیت

سرویس و تعمیر داکت اسپلیت  ال جی (LG)

با آغاز فصول مختلف سال، استفاده از سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی مناسب حس خواهد شد. به تازگی افراد مختلف برای ایجاد سیستم گرمایشی و سرمایشی منزل یا محل کار خود، به استفاده از داکت اسپلیت ال جی روی آوردند که یکی از بهترین و معتبرترین برندها در زمینه تهویه مطبوع می باشد و از نظر میزان فروش و کیفیت این شرکت کره ای را در مقایسه با دیگر رقبا متمایز می کند. میزان سرمایش و گرمایش ایجاد شده توسط داکت اسپیلیت ال جی نسبت به سایر سیستم‌های دیگر سرمایشی و گرمایشی مناسب‌تر خواهد بود، زیرا به راحتی و در مدت زمان بسیار کوتاهی می‌توان سرمایش و گرمایش منزل یا محل کار خود را به بهترین نحو تامین کرد. این دستگاه تقریبا شبیه اسپلیت‌های معمولی عمل می‌کند و باید به طور دوره‌ای توسط سرویس کار داکت اسپلیت ال جی سرویس شوند تا در نهایت ایجاد خرابی در آنها به حداقل رسیده و از تعمیر آنها جلوگیری شود. به همین دلیل سرویس داکت اسپلیت‌ها را باید جدی بگیرید تا دیگر نیاز به تعمیر داکت اسپلیت‌ ها نباشد.

داکت اسپلیت چیست؟

عملکرد داکت اسپلیت ال جی در حالت سرمایشی دقیقا شبیه کولرهای گازی عادی است که توسط فرایندهایی مانند چگالش و تبرید هوای محیط را خنک می‌کند و توسط دمنده‌های پرقدرت این هوای خنک شده را به داخل هدایت می‌کند. در حالت گرمایشی این دستگاه مانند شوفاژ عمل می‌کند. در این حالت هوا توسط کویل گرمایشی که از پکیج یا موتور خانه تغذیه می شود گرم شده و سپس به وسیله دمنده‌های تعبیه شده در دستگاه، این هوا به داخل منزل یا محل کار تزریق می‌شود.

این اسپیت‌ها دو تیکه هستند که بخشی از آن در خارج از محیط قرار گرفته و بخش دیگر آن در داخل محل مورد نظر که می‌تواند منزل یا محل کار باشد، قرار می‌گیرد. باید توجه داشت که در اسپلیت‌های عادی نهایتا فاصله بین دو بخش بیرونی و داخلی باید 6 متر باشد، زیرا در غیر این صورت کارایی دستگاه کاهش خواهد یافت. اما در داکت اسپلیت‌ها این مسئله بهبود یافته و این فاصله را تا 15 متر آن هم بدون افت کارایی می‌توان در نظر گرفت.

داکت اسپلست چیست

در مجموع می‌توان گفت که داکت اسپیلت‌ها از نظر کارایی و بهینه بودن در مصرف انرژی از اسپلیت‌های عادی به مراتب بالاتر بوده و به زودی جای خود را در همه اماکن اداری و مسکونی باز خواهند کرد.
به یاد داشته باشید که تهیه و استفاده از این داکت اسپلیت‌ها علاوه بر کاهش هزینه‌های اولیه نسبت به چیلرهای کوچک و بزرگ برای محیط‌های اداری و منازل بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و در بلند مدت هزینه‌های مصرف انرژی و هدر رفت آن را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهد.
یکی از مزایای مهم داکت اسپلیت‌ها، استفاده از هوای برگشتی برای افزایش کارایی دستگاه و مصرف بهینه انرژی از این طریق می‌باشد. یک جمله معروفی است که می‌گوید: «همیشه هوای در جریان در محیط از هوای ثابت و ساکن تمیزتر و پاکیزده‌تر است.» به همین علت همیشه پیشنهاد می‌شود در زمان رانندگی شیشه اتومبیل را کمی پایین کشیده تا تبادل هوا انجام شود.

در رابطه با داکت اسپلیت‌ها هم همین مسئله صدق می‌کند. داکت اسپلیت‌ها هوای مطبوع و خنک را به محیط تزریق کرده و از طرفی هوای گرم و کثیف را به خارج از محیط هدایت می‌کنند تا تبادل هوای مناسبی را در منزل یا محل کار ایجاد کنند. این موضوع نقش مهمی در سلامت و تندرستی افراد در منزل و محل کار خواهد گذاشت.

داکت اسپلست چیست
+
0
سال تجربه و تخصص
+
0
نفر کارشناس مجرب
+
0
پروژه موفق انجام شده

سرویس داکت اسپلیت ال جی (LG)

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، داکت اسپلیت ال جی (LG) نیز مانند همه وسایل دیگر در بازه‌های زمانی مشخص نیاز به سرویس دارند. مسلما سرویس این قبیل دستگاه‌ها توسط یک سرویس کار داکت اسپلیت ال جی (LG) مجرب باعث افزایش طول عمر دستگاه و بازدهی بیشتر شده و از بروز ایراد و خرابی در مدت زمان کم جلوگیری می‌کند. اگرچه با سرویس داکت اسپلیت‌ها با قطعیت نمی‌توان گفت که از بروز ایراد و خطا در دستگاه جلوگیری می‌کند، ولی از این مسئله تا حد زیادی جلوگیری کرده و امکان خرابی دستگاه را به حداقل می‌رساند. همچنین در صورتی که داکت اسپلیت ال جی (LG) شما نیاز به تعمیر پیدا کرده باشد، مطمئنا هزینه اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت ال جی (LG) و تعمیر آن با توجه به انجام سرویس دوره‌ای انجام شده، کمتر خواهد بود، چون آسیب وارده به دستگاه به حداقل رسیده‌است.

سرویس داکت اسپلیت ال جی (LG) معمولا با انجام بررسی و باز کردن روزنه‌های گرفته شده در کانال‌های داکت اسپلیت توسط یک سرویس کار داکت اسپلیت با تجربه  آغاز شده و سپس به بررسی لوله‌های مسی مابین هواساز و کندانسور دستگاه جهت بررسی عدم وجود نشت در لوله ادامه یافته و سپس با بررسی کمپرسور و تمیز کردن آن پایان می‌یابد. در این بررسی سرویس کار داکت اسپلیت، کمپرسور برد اصلی، فن و سایر بخش‌های مربوطه را بررسی و آزمایش می‌کند تا در صورت ایراد، عیب برطرف شده یا در صورت نیاز قطعه مورد نظر تعویض گردد. پیشنهاد می‌شود که این سرویس هر 6 ماه یک بار و قبل از استفاده در فصول گرم و سرد سال انجام شود تا دستگاه بهترین کارایی خود را داشته باشد.

تعمیرات داکت اسپلیت

تعمیر داکت اسپلیت ال جی (LG)

در صورت وجود عیب در دستگاه و عدم توانایی شما در حل مسئله، باید این کار را به متخصصان حرفه‌ای و تعمیر کار داکت اسپلیت ال جی کاربلد بسپارید. معمولا بخش‌های هواساز و کندانسور داکت اسپیلیت نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند که توسط افراد حرفه‌ای و متخصص این بخش‌ها به راحتی قابل تعمیر هستند. کندانسور یا همان یونیت خارجی داکت اسپلیت‌ها شامل لوله‌کشی، کمپرسور و غیره می‌باشد و همچنین هواساز یا همان یونیت داخلی نیز شامل فن، فیلتر، برد اصلی و غیره می‌باشد که در زمان تعمیر باید همه آنها یک به یک توسط تعمیرکار داکت اسپلیت بررسی و آزمایش شوند.

تیم تخصصی و حرفه ای مجموعه سانتیگراد با بهره گیری از 70 تعمیرکار داکت اسپلیت مجرب و حرفه ای و با داشتن بیش از 15 سال سابقه در خدمت شما عزیزان خواهد بود تا در این شرایط بد اقتصادی با هزینه مقرون به صرفه و طبق تعرفه و همچنین در کمترین زمان ممکن مشکلات دستگاه داکت اسپلیت ال جی (LG) شما را بر طرف نماید.

تعمیر و نگهداری منظم داکت اسپلیت برای سالم ماندن و طول عمر دستگاه داکت اسپلیت ال جی (LG) شما بسیار حیاتی است. به ویژه در کشورهای گرم و در برخی نقاط مرطوب مانند ایران . نگهداری تعمیر داکت اسپیلیت یک انتخاب نیست  این یک ضرورت است. نادیده گرفتن تعمیر و نگهداری سیستم داکت اسپلیت ممکن است باعث خرابی دستگاه شما شود تمام تلاش ما در مجموعه سانتیگراد کمتر شدن هزینه تمام شده برای شما خواهد بود .تعمیرکار داکت اسپلیت و متخصص ما فقط در صورتی که قطعه ای به کلی معیوب شده و دیگر قابل تعمیر نباشد اقدام به تعویض آن میکنند و همچنین تمامی قطعات تعویضی، اصلی و از با کیفیت ترین قطعات بازار می باشند .

تعمیرکار داکت اسپلیت

معمولا کدام قسمت های داکت اسپلیت ال جی (LG) نیاز به تعمیر پیدا میکنند؟ 

کمپرسور نقش عمده ای در سیستم های تهویه مطبوع مانند داکت اسپلیت ال جی (LG) دارد و در واقع قلب دستگاه شماست. کارکمپرسور مکش گاز از اواپراتور و متراکم کردن آن و سپس پمپاژ آن به طرف کندانسور می باشد. کمپرسور مکانیسم پیچیده ای در داخل داکت اسپلیت شما دارد و باید هر چند ماه یکبار توسط یک سرویس کار داکت اسپلیت بررسی و نگهداری شود.

یکی دیگر از قطعات فوق العاده مهم سیستم داکت اسپلیت ال جی (LG) کندانسور است ، کندانسور گرمای گاز مبرد را جذب کرده و این گرما را از یونیت خارجی به محیط انتقال می دهد . کندانسور از لوله های مسی ساخته شده است و به عنوان بخشی از فرایند خنک کننده  سیستم شناخته می شود. رطوبت داخل داکت اسپلیت شما می تواند با کویل های کمپرسور واکنش داده و یک ماده خورنده ایجاد کند ، که در نهایت ممکن است به کندانسور و دیگر قسمت های داکت اسپلیت شما آسیب برساند.

اواپراتور در آخرین مرحله از فرآیند خنک کننده نقش دارد و در بخش یونیت داخلی میگیرد که نقش خنک سازی هوا را به عهده دارد .مبرد به صورت مایع از کندانسور و به اواپراتور می آید تا دوباره به حالت گازی خود برگردد و اجازه می دهد چرخه سرمایش به ابتدا بازگردد. در حالی که اواپراتور مستقیماً در معرض گرد و غبار و آلودگی قرار نمی گیرد ، ممکن است همچنان ذرات گرد و غبار در طول زمان در این قسمت تجمع کنند. هنگامی که لوله های مسی اواپراتور خاک را جمع می کند ، مصرف برق  داکت اسپلیت بیشتر شده و کندتر و ناکارآمدتر از قبل کار می کند.

شیر انبساط مقدار مایع ورودی به اواپراتور را کنترل می کند. شیر انبساط داکت اسپلیت فشار را از مبرد مایع خارج می کند تا تغییر حالت از مایع به بخار موجود در اواپراتور فراهم شود. این قسمت پیچیده ای از تهویه مطبوع است و با خراب شدن آن مشکلات زیادی برای دستگاه داکت اسپلیت ال جی (LG) ایجاد می شود که حتما باید توسط تعمیرکار داکت اسپلیت مورد بررسی قرار گیرد

اگر اخیراً متوجه شده اید که داکت اسپلیت شما اتاق را مانند گذشته خنک نمی کند ، ممکن است فیلترها مشکل داشته باشند. اگر به طور مرتب فیلترها را تمیز نمی کنید ، خاک و گرد و غبار روی آنها ایجاد می شود و مانع از خنک کردن می شود.

خازن ها برای تغذیه موتورهای کمپرسور و فن سیستم سرمایش و گرمایش به کار گرفته می شوند و دائم کار می باشند . خازن برای افزایش قدرت در زمان استارت دستگاه به کار می رود و معمولا به دلیل زیاد استارت زدن و بالا رفتن آمپر کمپرسور خراب می شوند . اگر خازن ضعیف یا خراب باشد ، دستگاه داکت اسپلیت ال جی (LG) به طور کارآمد کار نمی کند یا حتی گاهی اوقات اصلاً کار نمی کند . سوختن و خرابی خازن هشداری است که با برطرف کردن آن از خرابی های بیشتر و پرهزینه تر جلوگیری می شود.

ترموستات ها سنسورهایی هستند که به شما اجازه می دهند دمای مورد نظر خود را در اتاق تنظیم کنید. تا زمانی که درجه حرارت به حد مطلوبی که در ترموستات وارد کرده اید برسد ، داکت اسپلیت همچنان به خنک شدن هوا ادامه می دهد. سنسور موجود در ترموستات به محض سرد شدن دمای اتاق به آن سطح سیستم داکت اسپیلیت را مطلع می کند و آن برای مدتی از کار می افتد. سپس ، هنگامی که دمای هوای داخل اتاق بالا می رود ، داکت اسپیت دوباره شروع به کار می کند.

بیشترین درصد خرابی داکت اسپلیت ال جی (LG) مربوط به کدام بخش است؟ 

تعمیر برد اصلی12%
12%
تعویض خازن33%
33%
رفع نشتی لوله ها21%
21%
تعمیر کمپرسور16%
16%
تعمیر فن بلوور4%
4%
سایر خدمات14%
14%

شستشوی داکت اسپلیت ال جی (LG)

در هنگام استفاده از داکت اسپلیت ال جی (LG)، ممکن است بوی نامطبوعی ایجاد شود. برای رفع آن معمولا باید فیلتر را تعویض یا شستشو نمود یا کندانسور را بررسی کرد تا حیوان کوچکی در داخل آن نمرده باشد. به هر حال، در هر دو صورت نیاز است که هر چند وقت یک بار شستشو توسط سرویس کار داکت اسپلیت انجام شود. باید توجه داشت که قبل از شستشو حتما داکت اسپلیت به برق وصل نباشد و در زمان شستشو نیز دقت شود تا به قطعات دیگر آسیب وارد نشود. البته ما توصیه می‌کنیم که این قبیل کارها را به متخصصان حرفه‌ای بسپارید تا از آسیب رسیدن به دستگاهتان جلوگیری شود.

شستشوی داکت اسپلیت ال جی (LG) و تمیز کردن کانال هوا تأثیر قابل توجهی بر کیفیت هوای داخل ساختمان دارد، تحقیقات نشان می دهد که تمیز کردن اجزای سیستم گرمایش و سرمایش (به عنوان مثال ، کویل های خنک کننده ، فن ها و مبدل های حرارتی) کارایی سیستم شما را بهبود می بخشد و در نتیجه عمر مفیدتری خواهند داشت و همچنین در مصرف انرژی و هزینه های نگهداری صرفه جویی می شود. با انتقال هوا به داخل خانه ، گرد و غبار ، گرده و مواد حساسیت زا که در مجاری تجمع یافته اند نیز به فضای زندگی منتقل می شوند، این می تواند علائم آلرژی و آسم را در بین ساکنان خانه تشدید کند شستشوی داکت اسپلیت علاوه بر بهبود عملکرد و راندمان داکت اسپلیت از نظر خنک کردن و همچنین گرمایش به کمتر شدن میزان آلاینده ها در محیط کمک میکند.

بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان

بالا بردن راندمان داکت اسپلیت

کمتر شدن گرد و غبار در محیط

نرم و بی صدا کار کردن داکت اسپلیت

بالا رفتن قدرت پرتاب باد داکت اسپلیت

تنظیم گاز داکت اسپلیت ال جی (LG)

گاهی ممکن است علت عدم کارایی مناسب داکت اسپلیت ال جی (LG) نبود یا کمبود گاز در آنها باشد که باید آنها را با گاز مناسب این کار توسط یک تعمیرکار داکت اسپیلیت مجرب مجددا شارژ کرد تا کارایی بهتری را از خود نشان دهد.دو شیر در انتهای پایینی یونیت خارجی وجود دارد ، یکی برای تامین گاز فشرده از یونیت خارجی به یونیت داخلی و دیگری برای دریافت گاز برگشتی از یونیت داخلی. در ابتدا ، هر دو شیر بسته است. در حین شارژ گاز ، هر دو سوپاپ به آرامی باز می شوند. با این کار مبرد در کل سیستم تهویه مطبوع از جمله یونیت داخلی ، خارجی و لوله مبرد توزیع می شود.این کار یک کار تخصصی است و باید توسط کارکنان ماهر و تعمیر کار داکت اسپلیت زبردست انجام شود، چون باید به میزان استانداردی گاز به داخل محفظه تزریق شود.

تعمیرکاران حرفه‌ای ما این کار را در زمان سرویس دوره‌ای یا در هنگام تعمیر داکت اسپلیت شما در صورت نیاز به بهترین نحو انجام خواهند داد. به یاد داشته باشید که با توجه به اهمیت زیاد میزان مناسب شارژ گاز داکت اسپلیت ال جی (LG)، در صورتی که این میزان به درستی تنظیم نشده باشد، ممکن است پنل داکت اسپلیت یخ بزند، باد گرم تولید کند، صدای بد ایجاد کند، کمپرسور به درستی کار نکند و حتی بسوزد و خسارت زیادی را به دستگاه شما وارد کند.

شارژ گاز داکت اسپلیت

پس یادتان باشد، در زمان سرویس داکت اسپلیت‌ها حتما از تعمیرکاران بخواهید تا میزان گاز داکت اسپلیت‌های شما را اندازه‌گیری کرده و در صورت نیاز به افزایش گاز اقدام کنند. همچنین استفاده از گازهای اصلی و باکیفیت نیز می‌تواند نقش مهمی در سلامت و کارایی دستگاه ایفا کند.

مراحل ارائه خدمات تعمیر و سرویس در مجموعه سانتیگراد

تلفن تماس تعمیر داکت اسپلیت

1 |تماس و ثبت سفارش

از طریق یکی از راه های ارتباطی موجود با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید

بررسی مشکل داکت اسپلیت

2 |بررسی مشکل دستگاه

مشکل پیش آمده برای دستگاه خود را برای کارشناسان ما شرح دهید تا بهترین تکنسین برای شما اعزام گردد

اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت

3 |هماهنگی زمان اعزام کارشناس

زمان اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت با شما هماهنگ میشود تا در کمترین زمان ممکن در آدرس شما حضور داشته باشند

اعزام تعمیر کار داکت اسپلیت

4 |اعزام کارشناس مجرب

کارشناسان ما به جهت عیب یابی و برآورد هزینه و تعمیر دستگاه در آدرس شما حاضر میشوند

مشکلات متداول در تعمیرداکت اسپلیت ال جی (LG)

 

  • داکت اسپلیت محیط را خنک نمی‌کند.

علل مختلفی برای خنک نکردن محیط توسط داکت اسپلیت ال جی (LG) وجود دارد که از مهمترین آنها می‌توان به اختلال در کمپرسور، نشت در لوله مسی، سوختن قطعات موجود در برد، تخلیه گاز، کثیف شدن فیلترها، خرابی در ترموستات، قرارگیری یونیت خارجی در معرض آفتاب، خرابی فن و عدم سرویس در بلند مدت اشاره کرد. همان طور که متوجه شدید، به دلیل وجود علت های مختلف، احتمالا بررسی و رفع عیب آن توسط شما امکان‌پذیر نیست. اگر هر یک از موارد یاد شده به طور واضح و مشخصی قابل مشاهده بود، در صورتی که خودتان توانایی رفع آن را دارید در اسرع وقت اقدام کنید تا دستگاه دچار آسیب شدیدتری نشود ولی اگر این توانایی را در خود نمی‌بینید حتما از طریق تماس با کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را دریافت کرده و کار را به تعمیرکار داکت اسپلیت ال جی (LG) زبده ما بسپارید.

  • داکت اسپلیت سر و صدای زیادی ایجاد می‌کند.

یکی از علل این امر می‌تواند شل بودن پیچ‌و‌مهره‌ها باشد که معمولا با سفت کردن آنها این مشکل برطرف می‌شود. همچنین برخورد فن با سیم یا بخش دیگر نیز می‌تواند یکی دیگر از علل این مسئله باشد که با کنار کشیدن آن بخش می‌تواند این موضوع را نیز حل کرد.

  • خروجی هوای داکت اسپلیت یخ می‌زند.

اگر فن خراب باشد، باد سرد تولید شده را به بیرون منتقل نمی‌کند و همین امر باعث می‌شود تا هوای خنک در همان بخش ثابت باقی‌مانده و باعث یخ‌زدگی بخش خروجی هوای سرد تولید شده شود. در این حالت باید فن را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض نمود. اگر این کار توسط شما مقدور نباشد، باید این کار را به متخصصان و تعمیر کار داکت اسپلیت کاربلد و حرفه‌ای بسپارید تا در اسرع وقت این ایراد را بر طرف کنند.

تعمیر داکت اسپلیت

قیمت و هزینه سرویس و تعمیر داکت اسپلیت ال جی (LG)

همان طور که می‌دانید، تعمیر لوازم برقی با توجه به دستمزد و تعویض یا تعمیر قطعه معیوب می‌تواند متفاوت باشد. مسلما در صورتی که قطعه‌ای نیاز به تعویض نداشته باشد و تعمیر آن امکان‌پذیر باشد،تعمیرکار داکت اسپیلیت ال جی (LG) آن قطعه را تعمیر می کند تا هزینه تعمیر به حداقل برسد. ولی اگر قطعه‌ای نیاز به تعویض داشته باشد، علاوه بر دستمزد، هزینه قطعه تعویض شده نیز بر روی هزینه کلی تعمیر افزوده خواهد شد. البته جای نگرانی نیست، چون تعمیرکاران حرفه‌ای ما تا آنجا که مقدور باشد از تعویض قطعه خودداری کرده و سعی می‌کنند تا قطعات معیوب را به بهترین شکل تعمیر کنند. البته اگر در جایی نیاز به تعویض قطعات بود، ما با ارتباطات تنگاتنگی که با فروشندگان قطعات لوازم خانگی داریم، می‌توانیم این قطعات را در اسرع وقت و با کمترین قیمت بازار تهیه و برای دستگاه شما عزیزان استفاده کنیم تا هزینه‌های تعمیر داکت اسپییت شما به حداقل برسد.

ثبت درخواست تعمیر فوری داکت اسپلیت

تماس با شما در کمتر از 5 دقیقه

نام و شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید و در صورتی که می توانید توضیح مختصری از مشکل پیش آمده برای ما بنویسید تا کارشناسان ما در اسرع وقت و در کمتر از پنج دقیقه با شما تماس بگیرند

اعزام سریع تکنسین

پس از دریافت اطلاعات و همچنین نوع درخواست شما بهترین و نزدیک ترین تکنسین به آدرس شما فرستاده می شود

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید

ما همیشه در کنار شما هستیم

در صورتی که داکت اسپیلیت ال جی (LG) شما نیاز به سرویس یا تعمیر داشته باشد، بهتر است این کار را به متخصصان و تعمیر کار داکت اسپلیت حرفه‌ای بسپارید، زیرا با توجه به حساس بودن قطعات و اتصالات این دستگاه و عدم آشنایی با آنها ممکن است دستکاری غیرحرفه‌ای آن باعث ایجاد صدمات بیشتر و خسارات جبران ناپذیری گردد. پس توصیه می‌کنیم، علاوه بر سرویس دوره‌ای آن هم به شکل منظم و در بازه‌های 6 ماهه، حتما در زمان ایجاد عیوب در بخش سرمایشی یا گرمایشی دستگاه از تعمیرکاران حرفه‌ای و زبده در این زمینه استفاده کنید تا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت داکت اسپلیت شما تعمیر شده و دیگر نیازی به صرف هزینه‌‍های سنگین تعمیر برای آن وجود نداشته باشد.

گروه تعمیرکاران حرفه‌ای ما این نوید را به شما عزیزان می‌دهد تا در اسرع وقت و در همه نقاط پاسخگوی شما برای تعمیر و سرویس دایرکت اسپلیت‌های موجود در منزل یا محل کارتان باشد.

نصب و راه اندازی داکت اسپلیت

نصب و راه اندازی داکت اسپلیت

شارژ گاز داکت اسپلیت

شارژ گاز داکت اسپلیت

سرویس و تنظیم داکت اسپلیت

سرویس و تنظیم داکت اسپلیت

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت

محدوده خدمات تعمیر و سرویس در مجموعه سانتیگراد

محدوده سرویس و تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در مرکز و جنوب تهران:

شهر ری ، افسریه ، مسعودیه ، بهارستان ، گمرک ، نازی‌آباد ، خزانه ، کیان‌شهر ، بریانک ، پیروزی ، نیرو هوایی ، صفا ، دروازه شمیران ، شکوفه ، خانی‌آباد ، مشیریه ، نازی آباد ، میدان خراسان ، منیریه ، خاوران

محدوده سرویس و تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در شمال تهران:

نیاوران ، دزاشیب ، ونک ، ولنجک ، داراباد ، آجودانیه ، فرمانیه ، ازگل ، ارتش ، تجریش ، زعفرانیه ، پاسداران ،قیطریه ، چیذر ، اختیاریه ، قلهک ، ظفر ، میرداماد ، دیباجی ، جردن ، نوبنیاد ، شریعتی ، هفت تیر ، یوسف آباد ، سهروردی ، وزرا ، الهیه ، گاندی ،

محدوده سرویس و تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در غرب تهران:

تهرانسر ، صادقیه ، ستارخان ، سعادت آباد ، شهرک غرب ، پونک ، باغ فیض ، جی ، آزادی ، شهران ، گیشا ، اکباتان ، شهرآرا ، سردارجنگل ، کاشانی ، المپیک ، درکه ، شهرزیبا ، مرزداران ، فردوس ، اوین ، ایوانک

محدوده سرویس و تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در شرق تهران:

نارمک ، تهرانپارس ، علم و صنعت ، نظام آباد ، رسالت ، هفت حوض ، سراج ، دلاوران ، شمیران نو ، حکیمیه ، هنگام ، مجیدیه ، امام حسین ، بهار ، سبلان ، دردشت ، نظام آباد ، پیروزی ،تهران نو، پلیس ، کرمان ، مدنی ،

keyboard_arrow_up
تماس سریع
مستقیماً با کارشناش بخش مورد نظر تماس بگیرید
واحد فروشPhone
واحد تعمیرات و نگهداریPhone
واحد پشتیبانیPhone
چت واتساپWhatsApp